Şirketimiz Çağrı merkezi olarak Küçükçekmece’de olup 2000 Yılından bu yana Kombi, Klima, Beyaz eşya, ısıtma, soğutma,

Merkezi sistemler Alanında faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 81 ilde bulunan şubelerimiz ile Geniş Bir Servis Ağına sahiptir.

Peki Neden Biz..! Bir çok marka ve modele servis hizmeti veren güler yüzlü personellerimiz ile Arızaya 7-24 müdahale etmektedir. 7-24 Müdahale ettiğimiz cihazlar Merkezi sistem cihazlardır.

Örnek olarak..: Sütlük, şarküteri, soğuk oda, merkezi kazan, ısıtma ve soğutma cihazlarıdır. Bu cihazlara zamanında müdahale edilmediği taktirde Büyük maddi ve Manevi zararlara yol açabilmektedir.

Firmamız bu gibi cihazlara zamanında Müdahale ederek Müşterilerimizin mağdur olmaları önlenmektedir. Bu yüzden müşterilerimiz 7-24 Acil servisi tercih etmektedir.

Bir çok Elektrikli cihazlara teknik servis hizmeti veren firmamız Gerek sanayi tipi elektrik (380 volt) gerekse ev tipi elektrik (220 volt) cihazlar olsun teknik servis hizmeti vermektedir. Vermiş olduğumuz hizmetlerden bir kaçını sıralamak gerekirse..:

  1. Kombi servisi
  2. Klima servisi
  3. Beyaz eşya servisi
  4. Kazan Hidrofor servisi
  5. Sütlük, Şarküteri, Pasta dolabı servisi
  6. Soğuk oda servisi
  7. Merkezi ısıtma, Soğutma sistemleri Tamir ve bakımı

Ve Daha bir çok alanda faaliyet gösteren ustalarımız mevcuttur. Yaptığımız tüm tamirler Firma garantisi altındadır.

Tüm makina ve cihazlara Orjinal yedek malzeme garantisi verilmektedir. Türkiye’nin tüm illerine 7-24 Acil servis hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

7-24 Çağrı merkezi hizmetleri

7-24 Çağrı merkezi hizmetleri