Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Soğuk oda servisi

Soğuk oda servisi Bilindiği üzere soğuk odada arıza meydana geldiği vakit fazla bekletilmeye gelmez. Çünkü soğuk odada muhafaza edilen ürün bir hassa et ürünü ise eğer çözülürse tekrar soğutulup kullanılması çok sakıncalı olabilmektedir.

Zaten gıda uzmanları tv programlarında sık sık dile getirmekteler et ürünü difrizden çıktığı vakit mutlaka tüketilmelidir. Eğer ürün buzu çözüldükten sonra ihtiyacınız olan parçayı kesip kalan ürünü tekrar buzluğa koyarsanız.

Ürün bozulur ayriyeten bakteriler üremeye başlar. Bunun neticesinde bakteri üreyen eti tekrar eritip tüketildiği vakit zehirlenmelere yol açabilmektedir.

Sadece sebze vede meyve gıdaları biraz daha dayanıklı olabilmektedir. Zaten soğutma derecesi +4 derecedir. Gıda bozulmadan 24 saat daha beklemeye alınabilmektedir.

Genelde şoklama yapılan ürünler soğuk oda bozulduğu vakit ürünlerde bozulabilmektedir. Örnek olarak..: Bir dondurma ürünü -40 derecede şoklanır veya bir et ürünü -35 derecede şoklanır.

Bu ürünlere zamanında müdahale edilmediği taktirde büyük maddi vede manevi kayıplar söz konusu olabilmektedir. Fakat Bu konuda Endişe etmenize gerek yok…!

Acil Soğuk oda servisi

Siz değerli müşterilerimizin imdadına yetişecektir. Uzman kadrodan meydana gelen ustalarımız ile günün her saati 7/24 acil servis hizmeti vermektedir.

Firmamız genelde merkezi sistem cihazlara 7-24 Acil servis hizmeti vermektedir. Bu cihazlardan kısaca bahsedecek olursak..: Soğuk oda, Sütlük dolabı, Şarküteri reyonu,

Pasta dolabı, Merkezi kazan , Vrv,vrf klima, Chiller soğutma gruplarına firmamız Acil servis hizmeti vermektedir. Çünkü bu gibi cihazlara zamanında müdahale edilmez ise büyük maddi ve manevi kayıplar söz konusu olabilmektedir.

Soğuk oda servis hizmetleri

  1. Soğuk oda tamiri
  2. Soğuk oda bakımı
  3. Soğuk oda kurulumu
  4. Soğuk oda sökümü
  5. Soğuk oda taşıması
  6. Soğuk oda satışı

Soğuk oda kurmadan önce mutlaka firmamızdan fiyat teklifi alınız. Uygun fiyat ve garantili servis hizmetlerimizden sizde faydalanın.

Soğuk oda servisi

Soğuk oda servisi

Soğuk oda tamircisi İstanbul bölgesi avrupa yakası bölgesine hizmet vermektedir. Gerek artı 4 derece gerekse eksi 18 derece veya eksi 24 derece soğuk odalara servis hizmeti vermekteyiz. 

sokuk oda servisi

sokuk oda servisi

Soğuk hava deposu servisi uzman teknik servis ekibinden oluşmaktadır. Ayrıca yıllık bakım sözleşmeside yapmaktayız.

Soğuk hava deposu tamircisi değişimini yaptığı sarf malzemelere 1 yıl servis garantisi vermektedir. Ayrıca gaz kaçaklarında lokal kaynak yapılan yerlere 2 yıl servis garantisi vermektedir.

Soğuk oda servisi piyasada çok az usta bulunmaktadır. Genelde tüketici internetten en ucuz ustayı çağırıp milyarlık soğuk odayı çöp oda durumuna getirmektedirler. Bu duruma dikkat edilmesi önemle rica olunur.

Soğuk hava deposu servisi

Soğuk hava deposu servisi

Soğuk hava deposu servisi

Buzhane servisi Firmamız ayrıca buz üreten soğuk hava deposununda tamirini bakımını yapmaktadır. Buzhane bilindiği üzere

Kalıp buzların parçalara ayrılmasıyla genelde balık satışı ve ticereti yapan balıkçılar için buz üretip satmaktadırlar.

Bu durumda bu cihazlar arızalandığı zaman acil servis hizmeti almak isteyen Buz üreticileri Buzhane tamircisini arayıp servis talep etmektedirler.

Buzhane ustası almış olduğu servis talebi doğrultusunda müşteri ile iletişime geçerek önce telefonda bilgi vermektedir.

Çözüm bulunamaz ise Buzhane deposunun Bulunduğu adrese intikal edrek kaliteli ve uygun servis hizmeti vermektedir.

Soğuk hava deposu tamircisi

Soğuk hava deposu tamircisi

 

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.