Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Soğuk oda servisi

Soğuk oda servisi Bilindiği üzere soğuk odada arıza meydana geldiği vakit fazla bekletilmeye gelmez. Çünkü soğuk odada muhafaza edilen ürün bir hassa et ürünü ise eğer çözülürse tekrar soğutulup kullanılması çok sakıncalı olabilmektedir.

Zaten gıda uzmanları tv programlarında sık sık dile getirmekteler et ürünü difrizden çıktığı vakit mutlaka tüketilmelidir. Eğer ürün buzu çözüldükten sonra ihtiyacınız olan parçayı kesip kalan ürünü tekrar buzluğa koyarsanız.

Ürün bozulur ayriyeten bakteriler üremeye başlar. Bunun neticesinde bakteri üreyen eti tekrar eritip tüketildiği vakit zehirlenmelere yol açabilmektedir.

Sadece sebze vede meyve gıdaları biraz daha dayanıklı olabilmektedir. Zaten soğutma derecesi +4 derecedir. Gıda bozulmadan 24 saat daha beklemeye alınabilmektedir.

Genelde şoklama yapılan ürünler soğuk oda bozulduğu vakit ürünlerde bozulabilmektedir. Örnek olarak..: Bir dondurma ürünü -40 derecede şoklanır veya bir et ürünü -35 derecede şoklanır.

Bu ürünlere zamanında müdahale edilmediği taktirde büyük maddi vede manevi kayıplar söz konusu olabilmektedir. Fakat Bu konuda Endişe etmenize gerek yok…!

Acil Soğuk oda servisi

Siz değerli müşterilerimizin imdadına yetişecektir. Uzman kadrodan meydana gelen ustalarımız ile günün her saati 7/24 acil servis hizmeti vermektedir.

Firmamız genelde merkezi sistem cihazlara 7-24 Acil servis hizmeti vermektedir. Bu cihazlardan kısaca bahsedecek olursak..: Soğuk oda, Sütlük dolabı, Şarküteri reyonu,

Pasta dolabı, Merkezi kazan , Vrv,vrf klima, Chiller soğutma gruplarına firmamız Acil servis hizmeti vermektedir. Çünkü bu gibi cihazlara zamanında müdahale edilmez ise büyük maddi ve manevi kayıplar söz konusu olabilmektedir.

Soğuk oda servisi hizmetleri

  1. Soğuk oda tamiri
  2. Soğuk oda bakımı
  3. Soğuk oda kurulumu
  4. Soğuk oda sökümü
  5. Soğuk oda taşıması
  6. Soğuk oda satışı

Gibi hizmetler vermekteyiz. Soğuk oda kurmadan önce mutlaka firmamızdan fiyat teklifi alınız. Uygun fiyat ve garantili servis hizmetlerimizden sizde faydalanın.

Soğuk oda servisi

Soğuk oda servisi

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.