Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Sütlük dolap tamircisi

Sütlük dolap tamircisi İstanbul avrupa yakasına bağlı bulunan tüm semtlerde sütlük tamiri yapmaktayız. Market, Süpermarket vede avm de bulunan her çeşit marka vede modelden oluşan cihazların tamir, bakım, vede servisini yapmaktayız.

Tamiri vede bakımı yapılan tüm sütlükler yedek parça garantilidir. Değişen her yedek malzeme 2 yıl servis garantilidir. Market vede süpermarketlere yıllık tamir bakım sözleşmesi yapmaktayız.

Amacımız günün her saatinde bozulan arızalanan sütlük dolaplarını tamir vede bakımını yapmak böylece içinde bulunan ürünlerin bozulma ihtimalini en aza indirgemek. Uzman teknik servisten oluşan ekibimiz ile günün her saati 7/24 Acil servis hizmeti vermekteyiz.

Sütlük dolap tamircisi Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimize bırakacağınız arıza kayıt formundan sonra size en yakın bulunan servis ekiplerimiz bilgilendirerek problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmaktayız.

Sütlük servisi, Sütlük tamircisi, Sütlük dolabı servisi, Sütlük buzdolabı servisi siz değerli müşterilere hizmet vermek için çalışmaktadır.

Acil Sütlük servisi

Sütlük dolap tamircisi

Sütlük Hizmeti verdiğimiz Bölgeler

 1. Avcılar Sütlük servisi
 2. Bağcılar Sütlük servisi
 3. Bahçelievler Sütlük servisi
 4. Bakırköy Sütlük servisi
 5. Başakşehir Sütlük servisi
 6. Bayrampaşa Sütlük servisi
 7. Beşiktaş Sütlük servisi
 8. Beylikdüzü Sütlük servisi
 9. Beyoğlu Sütlük servisi
 10. Büyükçekmece Sütlük servisi
 11. Çatalca Sütlük servisi
 12. Esenler Sütlük servisi
 13. Esenyurt Sütlük servisi
 14. Eyüp Sütlük servisi
 15. Fatih Sütlük servisi
 16. Gaziosmanpaşa Sütlük servisi
 17. Güngören Sütlük servisi
 18. Kağıthane Sütlük servisi
 19. Küçükçekmece Sütlük servisi
 20. Sarıyer Sütlük servisi
 21. Sultangazi Sütlük servisi
 22. Şişli Sütlük servisi
 23. Zeytinburnu Sütlük servisi
şişelik servisi

Sütlük dolap tamircisi

Sütlük dolabı kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar…: Sütlük dolabı çalışırken ses yapıyor, eğer dolaptan kulak tırmalayan bir ses geliyorsa dolabın fan motorunda arıza meydana gelmiş demektir…!

Servis çağırınız. Sütlük dolabın altından su geliyor, eğer dolabın altından su geliyorsa dalabın giderinde drenajında tıkanıklık veya arıza meydana gelmiştir. Servis çağırınız.

Sütlük dolabı soğutmuyor ürünler bozuluyor ise soğutma sisteminde arıza meydana gelmiş demektir. Teknik servisi çağırınız. Dolap defrost yapmıyor ise defrost bölümünde arıza meydana gelmiş demektir. Servis çağırınız.

Sütlük servis haritası

sütlük-servis-haritası

sütlük-servis-haritası

Dikey şişelik meşrubat dolabı tamir vede servis hizmeti sunan firmamız her model reyona acil servis hizmeti vermektedir.

Örnek verecek olursak: Dikey meşrubat dolabı, Şarküteri servisi, Havuz soğutucuları, market dolapları et teşhir dolapları, peynir dolapları, içecek dolapları

Kısacası marketlerde bulunan her nevi gıda ürünü teşhir amaçlı kullanılan cihazlara servis hizmeti vermekteyiz.

Sütlük dolap tamircisi

Sütlük dolap tamircisi

Acil sütlük servisi

Acil sütlük servisi

Nöbetçi sütlük servisi

Nöbetçi sütlük servisi

Startup Cafe

Startup Cafe

Skorumuz