Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Pasta dolabı servisi

Pasta dolabı servisi Bilindiği  üzere pasta teşhir için olmazsa olmazlardan olan pasta dolapları hem görsel açıdan hemde satıcı açısından yüksek bir öneme sahiptir. Günümüzde çeşitli modelleri bulunan pasta dolapları teknoloji ile birleşince ortaya harika bir görsel şov ortaya çıkmaktadır.

Eskiden floresan lambalar ile aydınlatılan pasta dolapları şimdi yerini renkli otomatik led ışıkları almaktadır. Alt dekor olarak patlak taşlar veya çeşitli mermer dekorları ile süslenmektedir. Dolabın %80 camdan oluşmaktadır. pastaların harika gözükmesi için bu camların temiz ve nemsiz kalması büyük önem arz etmektedir.

Fakat pastahane sahipleri bu camların yazın terlemesi nedeni ile büyük problem yaşamaktadır. Zira terleme yapan cam içinde bulunan ürünlerin görünmesini engellediği için Müşteri alacağı ürünü görmekte zorluk çekecektir. Bu gibi durumların oluşmaması için 2 yöntem uygulamamız gerekiyor.

1. Yöntem:  Çift cam arasına rezistans koymak

2. Yöntem:  Dış ortam ısı değeri ile pasta dolabı ısı değeri arasındaki fark kat sayısı 5 katı aşmamalıdır. Bu hesap (+4 ) Derece baz alınarak hesaplanmıştır.

Pasta dolabı servisi

Pasta dolabı servisi

Skorumuz