Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Avcılar Klima Servisi

Avcılar Klima Servisi Avcılar ilçesi ve çevresine, klima tamiri, klima bakımı ve Avcılar klima montajı hizmeti vererek müşterilerine en hızlı şekilde ulaşmayı hedeflemektedir.

Avcılar Klima Servisi Geniş bir hizmet ağı bulunan firmamız Avcılar montaj, bakım ve arıza giderme işlemlerinde müşterinin daima yanındadır. Çağrı merkezimizden tüm sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Avcılar Klima Servisi Klimada meydana gelebilecek her nevi arızaları klimanızı sökmeden yerinde tamirini vede bakımını yapmaktadır.

Örnek olarak…: Klima soğutmuyor, Klima ses yapıyor, Klima ısıtmıyor, Klimadan koku geliyor, Klima hiç çalışmıyor, Klima sigorta atıyor, Klima buz atıyor, Klima üflemiyor gibi arızaların tümünü yerinde yapmaktadır.

Ayrıca dijital klimalarda arıza kodu göstermektedir. Standart Klima arıza kodları..; E1,E2,E3,E4,E5,E6,E7 hata kodları yanmaktadır. Bu konu ile ilgili teknik servis personelimizi bilgilendirebilir bilgi alabilirsiniz.

Konu ile ilgili ustalarımız gerekli alet vede malzemeleri temin ettikten sonra arızalı klimanızı çözüme ulaştıracaktır. Avcılar Acil klima servis ekibinden oluşan ustalarımız

Tam donanımlı servis aracına sahiptir amacımız klimayı yerinden sökmeden olduğu yerde her çeşit arızasını tamirini ve bakımını yapıp müşterilerimizin mağduriyetini gidermekteyiz.

Klimaya bakım yaparken

Avcılar klima servisi

Avcılar klima servisi

Avcılar bölgesi klima servisi

 1. Avcılar Merkez Mahallesi
 2. Ambarlı klima servisi
 3. Cihangir klima servisi
 4. Gümüşpala klima servisi
 5. Denizköşkler klima servisi
 6. Üniversite Mahallesi
 7. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
 8. Firuzköy klima servisi
 9. Tahtakale klima servisi
 10. Yeşilkent klima servisi

Avcılar Klima Servisi

Faydalı bilgiler…: Klima bakımını her yıl minimum bir defa maksimum iki defa yaptırmanız gerekmektedir. Yaza girmeden ilkbahar mevsiminde vede Kışa girmeden sonbahar mevsimlerinde mutlaka yaptırmanız gerekmektedir.

Klima bakımı çok önem arz etmektedir. Çünkü klimanızın sağlığı bakıma dayanmaktadır. Bakımlı bir klimanın ömrü çok uzun olur. Bakımı yapılmayan klima düzensiz çalışabileceği gibi elektrik sarfiyatı’da artmaktadır.

Ayrıca soğutma performansını’da etkilemektedir. Gereken koşullarda çalışmayan klima zamanında termostat yapamadığından ötürü çalışma süresi uzamaktadır.

Klimanızın sağlıklı bir şekilde her yıl çalışabilmesi için gereken kontrollerin mutlaka yapılması gerekmektedir. Avcılar Klima bakımı kontrollerinde yapılabilecek işlemler şunlardır.

a) Gaz kontrolü..: FR 22, 410, 407, gazı eksikse mutlaka gaz şarjı yapılması gerekmektedir.

b) İç ünite Peteği..: (evaparatör) Kontrolü tıkalı olması halinde soğutma performansı 50 % etkilenmektedir.

c) Dış ünite Peteği..: (kondansergenelde dış ortamda kaldığı için yaz kış hava şartları toz, yağmur, çatıdan akan çamur, kuşların yuva yapması gibi durumlara maruz kaldığı için Bu peteğinde tıkalı olması halinde ısıtmada vede soğutmada ciddi performans kayıpları meydana gelmektedir.

d) İç ünitenin su akıtması..: Genelde klima iç üniteden su akıtmasının sebebi drenaj hortumunun tıkalı olmasından kaynaklanmaktadır.

Bu tıkanıklık genelde klimanın bakımının zamanında yapılmadığından meydana gelebilmektedir. Klima bakımının önemi bu denli büyük ve önemlidir. Onun için klimanızın bakımını her yıl mutlaka yaptırınız.

2) Avcılar klima tamircisi

Klima tamiri titizlik gerektiren bir işlem olduğu için bünyemizde barındırdığımız Avcılar klima ustası uzman ve sertifikalı teknik servis ekibinden oluşmaktadır.

istanbul avrupa yakasında bulunan Ekiplerimiz tüm semtlere Acil mobil servis olarak hizmet vermektedir.

Klima servisi çağırmadan önce klimanızın arızalı olduğuna emin olmanız gerekmektedir. Sık karşılaştığımız kullanıcı hatalarından bir kaçını sıralamak gerekirse

a) Kumanda ayarı..: Klimayı yazın soğuk modda çalıştırmak için; Mode tuşuna basınız çıkan sembolde kar sembolü veya cool yazısına ayarlamanız gerekmektedir. Derece ayarını 22-23 derece genelde iyidir. Ayarlamanız gerekmektedir.

b) Kış modu..: Mode tuşuna basınız çıkan sembolde güneş sembolü veya heat yazısına ayarlamanız gerekmektedir.

Derece ayarını’da 30 derece ayarlamanız gerekmektedir. Oda yeteri kadar ısındıktan sonra derece ayarını biraz düşürebilirsiniz.

c) Şartel..: (sigorta) Kapalı olabilir..! yanlışlıkla çocuk varsa çocuklar veya temizlikçi evi temizlerken bilinçli veya bilinçsiz kapatılabiliyor. Bu durumda servis çağırmadan önce sigortanızı’da kontrol etmeniz gerekmektedir.

3) Avcılar klima montaj ustası

Evden eve taşınacağınız zaman veya bir odadan diğer bir odaya aktarma yapacağınız zaman veya iş yeri değişikliği nedeni ile klimanızı yeni iş yerine veya eve taktıracağınız zaman çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

Piyasada ucuz vede bu işi bilmeyen bir çok klimacı bulmanız mümkün Bilinçsiz sökülmüş veya montajı yapılmış klimadan ümidinizi kesin.

Klima montajı yapılacak klimanın 12.000 btü vede üstü klimanın mutlaka bakır borusunun değişmesi gerekmektedir.

Bu boru sökme esnasında mecburen kırıldığından ötürü mecburen diyorum çünkü gazdan dolayı sertleşmiş boruyu işlemeniz şekil vermeniz imkansız olacağından ötürü bakır borunun mutlaka değişmesi gerekmektedir.

Değişimi yapılmayan bakır borunun gerek soğutmayı gerekse ısıtmayı etkileyeceğinden ötürü aynı zamanda kompresöründe sıkışmasına (zorlanmasına sebebiyet verecektir.)

Buda klimanızın ömrünü ciddi bir şekilde kısaltacaktır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız açısından Klimanızı Usta sertifikalı klimacı’ya yaptırmanız gerekmektedir.

Avcılar Klima servis ağı Müşterilere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Klimanızın markası ne olursa olsun hangi model olursa olsun Avcılar klima ustası 2 (iki) Yıl servis garantisi vermektedir.

Yaptığımız İşe iki yıl garanti vermemiz işimizdeki ciddiyetimizin bir belirtisi olup Müşterilerimize gereken önem vede hassasiyeti gösterdiğimizin kanıtıdır.

Klima çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Eğer işiniz acil ise Avcılar Acil klima servis ekibimizi adrese en yakın mobil ekibini yönlendirerek Arızanızı kısa süre zarfında çözüme ulaştıracaktır.

Avcılar bölgesi klima servis ekibi Beylikdüzü bölgesine’de servis hizmeti vermektedir. Konu ile ilgili yazımızı incelemek için Beylikdüzü klima servisi yazısını inceleyebilirsiniz.

Dış ünite kondanser bakım ve temizliği

Avcılar Klima Servisi

Avcılar Klima Servisi

Servis Hizmeti verdiğimiz Klima markaları

 1. Avcılar  Arçelik klima servisi 
 2. Avcılar  Vestel klima servisi 
 3. Avcılar  Demirdöküm klima servisi 
 4. Avcılar  Baymak klima servisi 
 5. Avcılar  General klima servisi 
 6. Avcılar  LG klima servisi 
 7. Avcılar  Alarko klima servisi 
 8. Avcılar  Fujitsu klima servisi 
 9. Avcılar  Mitsubishi klima servisi 
 10. Avcılar  Bosch klima servisi 
 11. Avcılar  Sharp klima servisi 
 12. Avcılar  Sigma klima servisi 
 13. Avcılar  Panasonic klima servisi 
 14. Avcılar  Airfel klima servisi 
 15. Avcılar  Beko klima servisi 
 16. Avcılar  Carrier klima servisi  
 17. Avcılar  Midea klima servisi 
 18. Avcılar  Alarko klima servisi 

Avcılar Klima Servis Haritası

5 Puan 1 Yorum

Bir yorum

Yorum yap veya soru sor

We’re sorry you’ve had a bad experience. Before you post your review, feel free to contact us, so we can help resolve your issue.

Post Review

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.