Evime yada iş yerine en yakın servis nerede diye düşünmenize gerek kalmadı..! Arayın Size En Yakın servis Gelsin.

Bakırköy Klima Servisi

Bakırköy Klima Servisi Klima tamiri, klima bakımı ve klima montajı konularında oluşan tüm arızaların kısa sürede sonuca varmasını garanti eder. Tam donanımlı servis aracından oluşan ekiplerimiz ile her türlü klima arızasını yerinde yapacak yedek malzemeye sahiptir. Bakırköy Acil klima servisi uzman ekipten oluşmaktadır.

Günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bakırköy Klima servis ağı Müşterilere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Klimanızın markası ne olursa olsun hangi model olursa olsun 2 (iki) Yıl servis garantisi vermektedir.

Klimanın iki yıl içinde aynı parçanın arızalanması durumunda Müşteriden hiç bir ücret talep etmeden garantili parçayı değiştirmekteyiz. Yaptığımız İşe iki yıl garanti vermemiz işimizdeki ciddiyetimizin bir belirtisi olup Müşterilerimize gereken önem vede hassasiyeti gösterdiğimizin kanıtıdır.

Bakırköy Klima Servisi

Bakırköy bölgesine bağlı bulunan Ataköy, Basınköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz.

Klima çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Eğer işiniz acil ise o bölgeye en yakın servis aracını yönlendirerek Arızanızı kısa süre zarfında çözüme ulaştıracaktır.

NEDEN BİZ : Bakırköy Klima Servisi…: Bu sorunun cevabı Hizmetimizde saklıdır..! Güler yüzlü teknik servisimiz gittiği her yerde kaliteli hizmetler vermektedir.

Ayrıca Müşterilerimizi Klimayla ilgili Bilgiler vererek doğru kullanım vede periyodik olarak filtrelerin ne zaman yıkanıp temizlenmesi gerektiğini ayrıca Kumandayla ilgili doğru zan edilip yanlış bilinen hataları asgari seviyelere düşürülerek Tüketiciyi Bilgilendirmektir.

Amacımız Müşterilerimizi klimayla ilgili Her çeşit bilgiyi doğru bir şekilde empoze ederek akılda hiç bir soru işareti bırakmamaktır. Her zaman doğru kullanım vede zamanında bakım klimanızın ömrünü uzatacaktır.

Örnek olarak sık karşılaştığımız bazı kullanım hatalarından bir kaçını söylemek gerekirse eğer….: Mesela Müşteri evin 30m2 salonuna 9.000 btü klima taktırmış Klima yetersiz ve ufak buda yetmiyormuş gibi tüm odaların kapısını açmış.

Klima taktırmadan önce mutlaka bilgi alınız. Yada bizimle irtibata geçip odanın metre karesini bildirerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bizler odaya yeterli olmayan klimayı takmıyoruz. Müşterinin taktırmasını’da tasvip etmiyoruz. Kimi müşteri sorumluluk benim diyor. Müşteri sorumluluğu üstüne alırsa o zaman klimayı takıyoruz.

Yanlış takılmış bir klima motoruna zarar vereceği gibi elektrik faturası bir hayli kabarık gelecektir. Doğru oda hesabı yapılarak takılan klima çalıştığı odanın kapısı kapalı tutulması gerekmektedir. Yada eğer evin toplam metrekaresi hesaplanarak klima takılmış ise oda kapıları açılabilir.

Sık karşılaştığımız bir Bir diğer yanlış kullanım ise klimanın motorunu ( Dış Ünitesini ) kapalı balkona taktırmaktır. Bu şekilde yapılan montajlarda klima havasız kalacağından ötürü kompresör şişmektedir bundan dolayıda klimadan tam performans alınamamaktadır.

Eğer balkon kapalı ise balkon pencerelerinin asla kapalı olmaması gerekmektedir. Elinizden geldiği kadar Dış ünitenin havadar az güneş gören bir yere takılması uygun olacaktır.

Bakırköy Klima Servisi Klimaya gaz verirken

Bakırköy Klima Servisi

Bakırköy Klima Servisi

Bakırköy Bölgesi Klima Servisi

Bakırköy Klima Servisi Art cool frame Model klimaya bakım yaparken

Bakırköy klima servisi

Bakırköy klima servisi

Bakırköy Hizmet verdiği Klima Markaları

 1. Bakırköy Arçelik klima servisi
 2. Bakırköy Vestel klima servisi
 3. Bakırköy Demirdöküm klima servisi
 4. Bakırköy Baymak klima servisi
 5. Bakırköy General klima servisi
 6. Bakırköy LG klima servisi
 7. Bakırköy Alarko klima servisi
 8. Bakırköy Fujitsu klima servisi
 9. Bakırköy Mitsubishi klima servisi
 10. Bakırköy Bosch klima servisi
 11. Bakırköy Sharp klima servisi
 12. Bakırköy Sigma klima servisi
 13. Bakırköy Panasonic klima servisi
 14. Bakırköy Airfel klima servisi
 15. Bakırköy Beko klima servisi
 16. Bakırköy Carrier klima servisi
 17. Bakırköy Midea klima servisi

Bakırköy Bölge Servisi

Bakırköy Acil klima servisi bulunduğunuz semte en yakın Mobil teknik servis ekibini yönlendirerek klima ile ilgili arızayı acil olarak tamir etmektedir. Böylece zamandan tasarruf ederek mağduriyetinizi büyük ölçüde gidermekteyiz. Servis ekibimiz tam donanımlı aracı ile her türlü klimanın arızasını yerinden sökmeden tamirini vede bakımını yapabilecek durumdadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz..?

 1. Klimanız uzman ellerde
 2. Orjinal yedek malzeme
 3. 2 Yıl servis Garantisi
 4. Bakım sözleşmesi
 5. 7-24  Muhatap bulabileceğiniz Çağrı merkezi
 6. İşini zamanında teslim eder
 7. Verdiği sözün arkasında duran
 8. Güvenilir bir firma

Ayrıca Bakırköy klima tamircisi gaz kaçak cihazı ile klima borularındaki gaz kaçağını nokta atışı olarak yerini tespit edip gaz kaçağını gidermekteyiz. Aşağıdaki fotoğrafta başka bir klima tamircisinin çekmiş olduğu boru tesisatındaki kaçağı görmektesiniz.

Bakırköy klima servisi

Bakırköy klima servisi

Bakırköy klima bakım servisi

Her yaz klima bakımını ihmal etmeyiniz bakım yapılmayan klima içinde bakteri ürediği için bir çok hastalığa sebebiyet vermektedir. Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Klima bakteri üretir’mi başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bakırköy klima servis haritası

Bakırköy klima servis haritası

Bakırköy klima servis haritası

Okuyucu puanı
[Oy sayısı:18 puan:4.4]