Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Bakırköy Klima Servisi

Bakırköy Klima Servisi Klima tamiri, klima bakımı ve klima montajı konularında oluşan tüm arızaların kısa sürede sonuca varmasını garanti eder.

Tam donanımlı servis aracından oluşan ekiplerimiz ile her türlü klima arızasını yerinde yapacak yedek malzemeye sahiptir. Bakırköy Acil klima servisi uzman ekipten oluşmaktadır.

Günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bakırköy Klima servis ağı Müşterilere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Klimanızın markası ne olursa olsun hangi model olursa olsun 2 (iki) Yıl servis garantisi vermektedir.

Klimanın iki yıl içinde aynı parçanın arızalanması durumunda Müşteriden hiç bir ücret talep etmeden garantili parçayı değiştirmekteyiz.

Yaptığımız İşe iki yıl garanti vermemiz işimizdeki ciddiyetimizin bir belirtisi olup Müşterilerimize gereken önem vede hassasiyeti gösterdiğimizin kanıtıdır.

Bakırköy Klima Servisi

Bakırköy bölgesine bağlı bulunan Ataköy, Basınköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz.

Klima çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Eğer işiniz acil ise o bölgeye en yakın servis aracını yönlendirerek Arızanızı kısa süre zarfında çözüme ulaştıracaktır.

NEDEN BİZ : Bakırköy Klima Servisi…: Güler yüzlü teknik servis ekibi ile gittiği her yerde kaliteli ve ucuz teknik servis hizmeti vermektedir.

Ayrıca Müşterilerimizin kafasında oluşan soru işaretlerini giderip sağlıklı bilgiler verilmektedir. Tüketici yanlış kullanımdan ötürü  Klimadan performans alamamaktadır.

Klimada yapılan hatalar..; Klima çalışırken salon kapısının açılması, İç ünite filtresini temizlememek, Klima çalışırken pencereyi açık bırakmak,

Klima dış ünite motoru kapalı balkona takılmış ise katlanır camların açılmaması yada 1-2 kanadın açılması bu gibi yanlış kullanımdan ötürü klima performansı etkilendiği gibi motorda’da arızalar meydana gelmektedir.

Eğer balkon kapalı ise tüm katlanır balkon camlarının açık olmaması gerekmektedir. Elinizden geldiği kadar Dış ünitenin havadar az güneş gören bir yere takılmasına özen gösteriniz.

Yapılan bir diğer hatalar ise..; Müşteri evin 30m2 salonuna 9.000 btü klima taktırmış Klima yetersiz ve ufak buda yetmiyormuş gibi tüm odaların kapısını açmış.

Yanlış takılmış bir klima motoruna zarar vereceği gibi elektrik faturası bir hayli kabarık gelecektir. Doğru oda hesabı yapılarak takılan klima gerek ısıtma gerekse soğutmada %100 performans alınabilir.

Doğru klima takılması için keşif yapılması gerekmektedir. Yada satıcı ile iletişime geçerek takılacak klima oda bilgisi verilerek doğru klimanın takılması sağlanır.

Bakırköy klima montaj ustası ile iletişime geçmeniz durumunda siz değerli müşterimize gereken bilgi verilecektir.

Klima doğru kullanım şekli..; Her ay klima filtresi temizlenir, Klima çalışırken oda kapısı kapalı tutulmalıdır. Diğer odaların soğuması için oda kapısı açılacak ise uygun klima takılmalıdır.

Pencereler açık olmamalıdır. Dış ünite motoru kapalı balkona takılmış ise tüm katlanır camlar açık olmalıdır. Her yaz klima bakımı yapılması gerekmektedir.

Bakırköy Klima Servisi Klimaya gaz verirken

Bakırköy Klima Servisi

Bakırköy Klima Servisi

Bakırköy Bölgesi Klima Servisi

 • Ataköy klima servisi
 • Atatürk klima servisi
 • Basınköy Klima Servisi
 • Cevizlik Klima Servisi
 • Kartaltepe Klima Servisi
 • Osmaniye Klima Servisi
 • Sakızağacı Klima Servisi
 • Şenlikköy Klima Servisi
 • Florya klima servisi
 • Yenimahalle Klima Servisi
 • Yeşilköy Klima Servisi
 • Yeşilyurt Klima Servisi
 • Zeytinlik Klima Servisi
 • Zuhuratbaba Klima Servisi

Bakırköy Klima Servisi Art cool frame Model klimaya bakım yaparken

Bakırköy klima servisi

Bakırköy klima servisi

Bakırköy Hizmet verdiği Klima Markaları

 1. Bakırköy Arçelik klima servisi
 2. Bakırköy Vestel klima servisi
 3. Bakırköy Demirdöküm klima servisi
 4. Bakırköy Baymak klima servisi
 5. Bakırköy General klima servisi
 6. Bakırköy LG klima servisi
 7. Bakırköy Alarko klima servisi
 8. Bakırköy Fujitsu klima servisi
 9. Bakırköy Mitsubishi klima servisi
 10. Bakırköy Bosch klima servisi
 11. Bakırköy Sharp klima servisi
 12. Bakırköy Sigma klima servisi
 13. Bakırköy Panasonic klima servisi
 14. Bakırköy Airfel klima servisi
 15. Bakırköy Beko klima servisi
 16. Bakırköy Carrier klima servisi
 17. Bakırköy Midea klima servisi

Bakırköy Bölge Servisi

Bakırköy Acil klima servisi bulunduğunuz semte en yakın Mobil teknik servis ekibini yönlendirerek klima ile ilgili arızayı acil olarak tamir etmektedir.

Böylece zamandan tasarruf ederek mağduriyetinizi büyük ölçüde gidermekteyiz. Servis ekibimiz tam donanımlı aracı ile her türlü klimanın arızasını yerinden sökmeden tamirini vede bakımını yapabilecek durumdadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz..?

 1. Klimanız uzman ellerde
 2. Orjinal yedek malzeme
 3. 2 Yıl servis Garantisi
 4. Bakım sözleşmesi
 5. 7-24  Muhatap bulabileceğiniz Çağrı merkezi
 6. İşini zamanında teslim eder
 7. Verdiği sözün arkasında duran
 8. Güvenilir bir firma

Ayrıca Bakırköy klima tamircisi gaz kaçak cihazı ile klima borularındaki gaz kaçağını nokta atışı olarak yerini tespit edip gaz kaçağını gidermekteyiz. Aşağıdaki fotoğrafta başka bir klima tamircisinin çekmiş olduğu boru tesisatındaki kaçağı görmektesiniz.

Bakırköy klima servisi

Bakırköy klima servisi

Bakırköy klima ustası gaz kaçağı olan klimaların gaz kaçağını bularak yaptığı gaz servis işine 1 yıl garanti vermektedir. 1 Yıl içinde gaz kaçağı olması durumunda müşteriden hiç bir ücret talep etmemekteyiz.

Bakırköy klima bakım servisi

Her yaz klima bakımını ihmal etmeyiniz bakım yapılmayan klima içinde bakteri ürediği için bir çok hastalığa sebebiyet vermektedir. Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Klima bakteri üretir’mi başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bakırköy klima servis haritası

5 Puan 1 Yorum

Bir yorum

Yorum yap veya soru sor

We’re sorry you’ve had a bad experience. Before you post your review, feel free to contact us, so we can help resolve your issue.

Post Review

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.