Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Beylikdüzü Klima Servisi

Beylikdüzü Klima Servisi Her marka ve model klimaya servis hizmeti veren uzman servis ekibinden oluşan ustalarımız ile siz değerli Beylikdüzü halkına hizmet vermektedir. 

Başlıca servis hizmeti verdiğimiz klima modelleri kısaca şöyledir..: Split tip klimalar, inverter model klimalar, Salon tip klimalar, Yer tavan tip klimalar, Kaset tip klimalar ve benzeri klimalara bakmaktayız.

Servis hizmeti verdiğimiz tüm marka klimalara yerinde servis hizmeti vermekteyiz. Kompresör değişimi olmadığı sürece her türlü arızaya yerinde müdahale etmekteyiz.

Zaten kompresör arızası pahalı bir işlem olduğu için genel olarak bu gibi durumlarda müşteriye yeni klima tavsiye etmekteyiz. Firmamızda mevcut bulunan Midea, York, Fujitherma, Viessmann, Modern star marka klimaların yetkili satıcısıdır.

Fiyat ve stok durumu için bilgi alınız. Sipariş verilen yeni klima montajı ertesi günü işleme girerek montajı yapılmaktadır. Satılan yeni klimalar 5 Yıl garantilidir.

Her yıl mutlaka klima bakımını yaptırmayı unutmayınız. Klima nasıl olsa çalışıyor ne bakımı bakıma gerek yok demeyin..! Çünkü Hastalıkların en büyük nedeni Klimada barınan mikro organizma bakterilerdir.

Bu bakteriler klima çalıştığında fan motoru vasıtası ile havayla birleşip tüm odaya dağılmaktadır.  Konu ile ilgili daha fazla bilgiyi klima bakteri üretirmi yazısını DR. Numan beyin ağzından dinleyebilirsiniz.

Beylikdüzü klima servisi

Beylikdüzü klima servisi

Beylikdüzü Klima Servisi

Eğer işiniz acil ise Adrese en yakın klima servis ekiplerimizi yönlendirerek Arızanızı kısa süre zarfında çözüme ulaştırmaktayız. Acil klima servisimiz 7-24 hizmeti vermektedir. 

Tüm klimaların orjinal yedek malzemesi bulunmaktadır. Değişen yedek parçaya 2 yıl servis garantisi şirketimiz tarafından belgeli olarak verilmektedir. iki yıl içinde aynı parçanın bozulması durumunda ücretsiz değişimi yapılmaktadır.

Beylikdüzü Bölgesi klima Servisi

Beylikdüzü Klima servisi Hizmet bölgeleri….: Beylikdüzü bölgesinde bulunan Beykent, Bizimkent, Gürpınar, Yakuplu, Adnan kahveci, Barış, Büyükşehir, Cumhuriyet, Dereağzı, Kavaklı, Marmara, Sahil, bölgelerine

Beylikdüzü Acil klima servisi Müdahale etmektedir. Beylikdüzü Klima çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca firmamız Büyükçekmece Bölgesine’de Servis hizmeti vermektedir. Konu ile ilgili bilgiyi Büyükçekmece klima servisi linkinden okuyabilirsiniz.

Klima Servis Hizmeti verdiğimiz Bölgeler

 1. Merkez mahallesi klima servisi
 2. Adnankahveci klima servisi
 3. Barış mahallesi klima servisi
 4. Beykent klima servisi
 5. Bizimkent klima servisi
 6. Büyükşehir klima servisi
 7. Cumhuriyet klima servisi
 8. Dereağzı klima servisi
 9. Gürpınar klima servisi
 10. Kavaklı klima servisi
 11. Marmara klima servisi
 12. Megakent klima servisi
 13. Pınartepe klima servisi
 14. Sahil klima servisi
 15. Yakuplu klima servisi
Beylikdüzü klima servisi

Beylikdüzü klima servisi

Servis Hizmeti verdiğimiz klima markaları

 1. Beylikdüzü Arçelik klima servisi 
 2. Beylikdüzü Vestel klima servisi 
 3. Beylikdüzü Demirdöküm klima servisi
 4. Beylikdüzü Baymak klima servisi 
 5. Beylikdüzü General klima servisi 
 6. Beylikdüzü LG klima servisi 
 7. Beylikdüzü Alarko klima servisi 
 8. Beylikdüzü Fujitsu klima servisi 
 9. Beylikdüzü Mitsubishi klima servisi 
 10. Beylikdüzü Bosch klima servisi 
 11. Beylikdüzü Sharp klima servisi 
 12. Beylikdüzü Sigma klima servisi 
 13. Beylikdüzü Panasonic klima servisi 
 14. Beylikdüzü Airfel klima servisi
 15. Beylikdüzü Beko klima servisi 
 16. Beylikdüzü Carrier klima servisi 
 17. Beylikdüzü Midea klima servisi 
 18. Beylikdüzü Alarko klima servisi 

Beylikdüzü Klima Servis Haritası

Beylikdüzü Klima Servis Haritası

Beylikdüzü Klima Servis Haritası

Etiketler : Beylikdüzü klima tamircisi, Beylikdüzü klima ustası, Beylikdüzü klima servis, Beylikdüzü klima montaj ustası, Beylikdüzü klima fiyatları, Beylikdüzü klima bakım servisi

5 Puan 1 Yorum

Bir yorum

Yorum yap veya soru sor

We’re sorry you’ve had a bad experience. Before you post your review, feel free to contact us, so we can help resolve your issue.

Post Review

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.