Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Klima montaj servisi

Klima montaj servisi çok zor ve çok titizlik gerektiren bir işlemdir. Hele bir de klima bir yerden sökülüp bir yere takılacak ise..!

Yani hali hazırda takılmış bir klimayı söktürüp başka bir yere taktırmak isterseniz o zaman Klima demontaj servisi olması gerekmektedir.

Bazı klimalar birden fazla sökülüp taktırılmaktadır. Bu gibi durumlarda klima ne kadar çok bir yerden sökülüp Başka bir yere takılır ise o kadar çok yıpranır.

Tabi bunu yapan usta işinde çok iyi ise o zaman klima takıldığı ilk günkü gibi performanslı çalışmaya devam eder.

Fakat bazı tüketiciler tamircileri bir bir arayıp fiyat alan ve klimayı en ucuz yapan lahmacuncuya taktırırsa o zaman o klimadan hayır beklemeyin.

Başıma gelen bir olayı kısa ve öz anlatmak isterim. Muhterem bir bey efendi beni internetten bulup aradı usta dedi klimayı kaça söküp takıyorsunuz..?

Bende ücretini söyledim. Müşteri tamam ben bir düşüneyim deyip telefonu kapattı. Akşam saatlerinde beni tekrar arayıp azarlamaya başladı..!

işte Siz nasıl ustasınız klimayı taktınız soğutmuyor çabuk tekrar gelin halledin yoksa sizi şikayet ederim adam susmuyor tabi ben dinliyorum.

Adama sordum kaç para verdiniz.? geçmiş zaman tarihini hatırlamıyorum 250tl dedi.! Eee dedim ucuz etin yahnisi olmaz dedim. Siz gidip internetten en ucuz adamı bulursanız

Böyle bas bas bağırırsınız dedim.! Adam birden afalladı nasıl yani dedi. Yanisi şu bey efendi dedim Gidin klimayı kime söktürüp taktırdıysanız onu arayıp azarlayın.

Adam şaşırdı anlayacağınız adam o kadar kişiyi aramış’ki hangi ustanın geldiğini dahi bilmiyor. Telefonunu dahi kayıt etme gereği duymamış..!

Yani değerli tüketiciler işi en ucuza yapana değilde bu işi diplomalı ustalara yaptırmanızı tavsiye ederim.

Klima montaj fiyatları

Klima montaj demontaj fiyatları değişiklik göstermektedir. Yani standart bir fiyatı yoktur. Sebebi ise klimanın takılacağı yerin zorluğuna ve kolaylığına bağlı olarak değişiklik gösterir

şöyle’ki klima takılacağı yer basit ise ucuz olur yeri zor ise işçilikte harcanan zamana bağlı olarak değişir. Yani kimi klima ucuza takılırken kimi klima montajı pahalı olabilmektedir.

Balkon içine takılan klima

Balkon içine takılan klima

Montajı basit klima

Montajı basit klima

Montajı zor Salon tip klima

Salon tip klima

Salon tip klima

Montajı zor salon tip klima

Montajı zor salon tip klima

Klima montaj servisi

Yukarıda üstte görüldüğü üzere Balkon içine takılan montajı basit bir klima fotoğrafları yer almaktadır. Bu klima her ne kadar basit olarak gözükse’de..!

iç ünitesi dikkat ederseniz duvar ve kolon arasına ortalanıp takılmıştır. Basit diyoruz ama zor tarafı’da mevcut.

Bir sonraki fotoğrafta villaya takılan trifaze Airfel marka salon tip klima’yı görmektesiniz. Bu klimanın yalnız tesisat deliği 6 saatte delinmiştir.

Çünkü perde beton içinde 12 lik inşaat demirleri vardı. Montajı ve trifaze elektrik tesisatı ile birlikte gece saat 11 de bitmiştir.

Anlayacağınız üzere tüm günümüz bu klimanın montaj işinde geçmiştir. Uzun lafın kısası değerli okuyucular klima montaj fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Klima montajı veya demontaj işi yapacak tüketicilerimiz klima montaj fiyatı sorarken tek bir fiyat olmadığını bilmeleri gerekir.

Klima montajı yaptıracak tüketiciler 7-24 Acil servis telefonlarını arayıp konu ile ilgili detaylı bilgi verilirse aşağı yukarı bir fiyat verilebilir.

Ama yinede ben ortalama klima montaj fiyatlarını öğrenmek isterim diyenler için malzeme hariç sök tak fiyatlarını yazabilirim.!

Ortalama Klima montaj fiyatları

Yakın yerler için sök tak fiyatları

 • 9 bin btü sök tak fiyatı : Lütfen bilgi alınız
 • 12 bin btü sök tak fiyatı : Lütfen bilgi alınız
 • 15 bin btü sök tak fiyatı : Lütfen bilgi alınız
 • 20 bin btü sök tak fiyatı : Lütfen bilgi alınız
 • 24-25 bin btü sök tak fiyatı : Lütfen bilgi alınız

Klima montaj hizmeti verdiğimiz bölgeler

 1. Avcılar klima montaj 
 2. Beylikdüzü klima montaj 
 3. Büyükçekmece klima montaj 
 4. Esenyurt klima montaj 
 5. Esenler klima montaj 
 6. Küçükçekmece klima montaj 
 7. Bakırköy klima montaj 
 8. Florya klima montaj 
 9. Bahçelievler klima montaj 
 10. Şirinevler klima montaj 
 11. Zeytinburnu klima montaj 
 12. Fatih klima montaj 
 13. Şişli klima montaj 
 14. Beşiktaş klima montaj 
 15. Mecidiyeköy klima montaj 
 16. Okmeydanı klima montaj 
 17. Sarıyer klima montaj 
 18. Bebek klima montaj 
 19. Etiler klima montaj 
 20. Eyüp klima montaj 

Klima montaj servisi

Klima montaj ustası üstte yazılı tüm bölgelere garantili hizmet vermektedir. Her zaman internetten ucuz klimacı değil’de usta klimacıya taktırınız.

Klimanızın çöpe gitmesini istemiyorsanız bu yazıyı dikkate alınız. Atalarımız boşuna dememiş ucuz etin yahnisi olmaz.

Önemli Not :  12 bin ve üstü klimaların Boru tesisatının kesin değişmesi gerekmektedir. Sebebi ise eski bakır borular gazdan ötürü sertleştiği için ayrıca bükülerek şekil verildiğinden ötürü sökerken borular kırılır.

Takarken’de tekrar kırılacağı için klima ısıtma vede soğutmada performans kaybı meydana gelecektir. Ayrıca gaz kaçak sorunu’da meydana gelebilmektedir.

Bu gibi problemler ile karşılaşmak istemiyorsanız klimanızı her zaman yeni bakır borular ile taktırmanızı tavsiye ederim.

Klima bakteri üretirmi yazısıyla ilgili bilgi almak isterseniz linki tıklayıp bilgi alabilirsiniz. Konu ile ilgili eksik gördüğünüz veya sormak istediğiniz bir soru olursa bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler : Acil klima montaj servisi, Acil klima demontaj servisi, Klima montaj ustası, Klima sökme fiyatları, Klima takma fiyatları,

5 Puan 1 Yorum

Bir yorum

Yorum yap veya soru sor

We’re sorry you’ve had a bad experience. Before you post your review, feel free to contact us, so we can help resolve your issue.

Post Review

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.