Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Küçükçekmece Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi olarak Klima tamiri, klima bakımı ve klima montajı konularında uzman kadromuzla yerinde ve en kısa sürede servis hizmeti yapılmaktadır.

Tamir işlerimizin sonrasında klimanızı en sağlıklı ve randımanlı bir şekilde teslim etmek temel hedefimizdir. Küçükçekmece Klima tamir Servisi olarak Tamirini yaptığımız her marka klimaya 2 Yıl yedek parça garantisi vermekteyiz.

2 Yıl içinde klimanın aynı parçadan arıza yapması durumunda müşterimizden ücret almıyoruz. Küçükçekmece Klima bakım Servisi Siz değerli müşterilerimize önerimiz her yıl klima bakımını ihmal etmemelidir.

Bilindiği üzere içi tıkalı kirlenmiş bir klima hem soğutmada hemde ısıtmada performans kaybının yanı sıra elektrik maliyetinde’de yüksek faturalara neden olacaktır.

Küçükçekmece Klima montaj Servisi Yer değişimi yapılacak her klima için bakır boru değişimini tavsiye eder sebebi ise eski boru kırılma yapacağından ötürü yeni takılacak yerde performansı büyük ölçüde düşürecektir.

Küçükçekmece Acil servis olarak Birinci öncelik verdiğimiz bölgeler ise şunlardır…: Halkalı, Sefaköy, ikitelli, Beşyol, Cennet, Sultanmurat Bölgeleridir.

Küçükçekmece Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi

Küçükçekmece klima servisi

Hizmet verdiği mahalleler şunlardır…:  Yeşilova klima servisi, Cennet mahallesi klima servisi, Kanarya mahallesi klima servisi, İnönü klima servisi,

ikitelli klima servisi Söğütlüçeşme klima servisi, Beşyol klima servisi, Halkalı klima servisi, Sefaköy klima servisi mahallelerine servis vermekteyiz.

Klimanızın markası ne olursa olsun hangi model olursa olsun 2 (iki) Yıl servis garantisi vermekteyiz. 

Yaptığımız İşe iki yıl garanti vermemiz işimizdeki ciddiyetimizin bir belirtisi olup Müşterilerimize gereken önem vede hassasiyeti gösterdiğimizin kanıtıdır. 

Hizmet verdiği klima markaları kısaca şunlardır…: Arçelik klima, Lg klima, Beko klima, Baymak klima, Vestel klima, Demirdöküm klima, Fujitsu klima, Mitsubishi klima,

Bosch klima, General klima, Toshiba klima, Siemens klima, Samsung klima, Uğur klima Markalarına en iyi hizmeti vermektedir. Klima çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer işiniz acil ise Acil klima servis ekibimizi adrese yönlendirerek Arızanızı kısa süre zarfında çözüme ulaştırmaktayız. Küçükçekmece klima servisimiz 7-24 Acil klima teknik servis hizmeti vermektedir. Ayrıca Firmamız Avcılar bölgesine’de servis hizmeti vermektedir. 

Küçükçekmece Klima Servis Haritası

Küçükçekmece klima servis Haritası

Küçükçekmece Klima Servis Haritası