Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Acil Kombi servisi

Acil Kombi servisi olarak 7-24 Acil servis firmasını kurma amacımız..! Bir çok müşterinin şikayetçi olduğu en önemli konulardan bir tanesi olan..! (Servis kaydı randevusu..!) Müşterinin evine zamanında ve saatinde gitmemek yada hiç gidememek..!

Bunun neticesinde Müşterilerin karşılaştığı sorunları ele alacağız. Çünkü Kış soğuğunda teknisyeni bekleyen müşteri arızaya zamanında gelemeyen veya hiç gelmeyen servis yüzünden maddi ve manevi zarar etmektedir.

Maddi diyorum çünkü Maddi kısmı, eve servis geleceğinden ötürü ev sahibi işine gidemediği için işinden geri kalmaktadır. Müşteri Kendi işine gidemediği gibi kombisi’de tamir edilmemiş oluyor.

Başından bir olay geçen Müşterimiz bize şunları anlattı..! Diş doktoru olan müşterimiz Vaillant marka kombi cihazı bozuluyor..! bunun üzerine internetten bulduğu Acil kombi servisi yazan

Kombi tamircisini arayıp ertesi gün saat 15:00 için servis kaydı oluşturuyor. Ertesi gün servis geleceği için işine gitmeyen müşteri Acil kombi ustası‘ nı beklemeye başlıyor..! Saat 15:30 gelen yok..!

müşteri gelecek olan kombi tamircisini arıyor..! usta nerede kaldın diyor Tamirciden aldığı yanıt şu ; Abi son servisteyim ondan sonra size geleceğim diyor..!

Müşteri, bunun üzerine saat kaç gibi burada olursunuz, sorusuna karşılık, teknisyen, Abi tahminimce 16:30 sende olurum diyor vede ekliyor.! tabi trafiği de hesaplayın, diyor tamirci 🙂

Müşteri tamam geç kalma diyor. Teknisyen tamam abi deyip telefonu kapatıyor. Müşteri bu arada 16:30 da randevusu olan hastasını arayıp iptal ediyor.

Müşteri tamirciyi beklemeye devam ediyor..! saat 16:30 teknisyen yok, saat 17:00 usta yok, bunun üzerine müşteri tekrar tamirciyi arayıp soruyor; usta nerede kaldın..?

Teknisyen, Abiii şimdi yola çıktım geliyorum diyor. Müşteri hadi gözünü seveyim gel artık diyor. Tamirci tamam abi yoldayım hemen geliyorum diyor. Saat 18:00 Kimse yok. Saat 19:00 ne gelen var nede giden..!

Kombi tamircisi’ nin gelmeyeceğini anlayan Müşteri, bir daha ustayı arayıp sormuyor.! ve bize diyor’ki kombi yazın bozulsa, hadi neyse, sıcak suyla banyo yapmam, soğuk suyla banyo yaparım, olur diyor.

Ama kışın ne soğuk suyla banyo yapılır, nede buz gibi evde oturulur, diyor müşterimiz. Başından geçen bu olaydan dolayı müşterimize geçmiş olsun diyoruz.

Acil Kombi servisi

7-24 Acil servis Firmasını kurma amacımız bu ve buna benzer olaylara maruz kalmış müşterilerin imdadına yetişmek. Onların mağduriyetini gidermek,

Oluşturulan arıza kaydı randevusunda müşteriye verilen saatte, adreste olmak. Acil servis ekibinden oluşan firmamız verdiği randevuya zamanında vede saatinde gitmektedir.

Firmamızın olmazsa olmazlardan birinci Hedefi, prensibi ve misyonu şunlardır ;

 1. Müşteriye zamanında ve saatinde git
 2. Temiz işçilik çıkar, (Ortamı temiz Tut)
 3. Yaptığın işe 2 Yıl Garanti ver
 4. Müşteriye, cihaz konusunda Değerli bilgiler ver
 5. Müşterinin memnun olduğuna, emin ol
Acil kombi servisi

Acil kombi servisi

Acil kombi servis ve Acil klima servis hizmeti veren firmamız..! Bunun yanı sıra sanayi tip soğutma sistemlerine’de Acil servis hizmeti vermektedir.

1. Öncelik verdiğimiz cihazlar

 • Acil Kombi
 • Acil Klima
 • Acil pasta dolabı
 • Acil sütlük
 • Acil şarküteri
 • Acil Vrv-vrf klima
 • Acil Chiller 
 • Acil Hidrofor

Her türlü yedek malzeme ile donatılmış tam teçhizatlı servis aracından oluşan Acil servis ekipleri ile her türlü arızayı, Hiç bir cihazı yerinden sökmeden tamir vede bakımını yapmaktadır.

Önemli Not ;  Acil kombi servisi çağrı merkezini aramadan önce Kombi cihazının gerçekten arızalı olduğuna emin olunuz. Emin olmak için, Kombide ön kontrol yapmanız gerekmektedir..!

Bunun için Kombi neden çalışmaz yazısını incelemenizi tavsiye ederim.

5 Puan 1 Yorum

Bir yorum

Yorum yap veya soru sor

We’re sorry you’ve had a bad experience. Before you post your review, feel free to contact us, so we can help resolve your issue.

Post Review

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.