Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Avcılar Kombi servisi

Avcılar Kombi servisi 7-24 Acil servis olarak, Avcılar Bölgesine bağlı bulunan tüm semtlere Kombi ve Klima servis hizmeti vermekteyiz.

Avcılar kombi bakımı, Avcılar kombi tamiri, Avcılar kombi petek temizleme gibi hizmetler vermektedir.

Avcılar Bölgesi’ne Bağlı bulunan Firmamız Tamir vede bakımını yaptığı tüm kombi cihazlarına 2 Yıl servis Garantisi vermektedir.

Her marka ve model kombi cihazına servis hizmeti vermektedir. Vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır..!

Servis hizmeti verdiğimiz modeller..; Yoğuşmalı kombi ,Yarı yoğuşmalı kombi ,Hermetik kombi ,Kaskad kombi ,Merkesi ısıtma kazanları, Brülörlü veya Atmosferik Gazlı sistemlere servis hizmeti vermekteyiz.

Avcılar kombi bakım servisi Kombi bakımında mutlaka kontrol edilmesi ve değişmesi gereken hassas parçalar olduğunu söyleyebiliriz.

Peki Kombi bakımının Doğal gaz faturasına faydası var’mı..? Evet var..! Gerek yoğuşmalı kombi olsun, Gerekse Konvansiyonel kombi olsun Mutlaka kombinin sağlık kontrolü yapılması şarttır.

Bakımda hangi parçalar önem taşıyor..; 

 1. Isı sensörleri
 2. Akış sensörü
 3. Hava sensörü
 4. Genleşme tankı
 5. Peteklerin durumu
 6. Filtreler
 7. Fan
 8. Yanma odası
 9. Çakmaklar
 10. İyonize

Bu malzemelerin kullanım ömürleri vardır. Günümüzde imal edilen kombi cihazları yedek malzemelerine son kullanma tarihi ayarı yapılmaktadır.

Bir kombinin ömrü marka model ve fiyatına bağlı olarak 7-10-15 yıl arasında değişmektedir.

Örnek olarak Genleşme tanklarının ömrü 6-7 yıl arası, Sensör ömürleri 3-4 yıl arası, Daha bir çok malzemelere son kullanım tarihi belirlenmektedir.

Bu gibi malzemeler zamanında kontrolü yapılmaz ve yenisi ile değiştirilmez ise, gerek doğal gaz, gerekse Elektrik ve su faturası evimize çok yüklü miktarda gelmektedir.

Bu gibi durumların oluşmaması için kombi cihazına her yıl gereken kontrolleri mutlaka yaptırınız. Avcılar kombi servis Uzman ekipten meydana gelmiştir.

Avcılar Kombi servisi

Doğal gazdan nasıl tasarruf edilir..!

Faydalı Bilgiler ;   Doğal gaz faturası nasıl düşer, doğal gazdan nasıl tasarruf edilir, Doğal gazdan tasarruf etmek için kombide dikkat edilmesi gereken önlemler nelerdir.? 

Bu hususları yazarak değilde bir videoyla sizlere izletmek daha güzel olacağını düşündüm. iyi seyirler.

Evet bu videoda izlediklerinizi sizde uygulayarak faturada %50 Tasarruf sağlayabilirsiniz. Bir çok müşterimizin kombi ile ilgili yakındıkları şikayetlerin başında,

Kombi çok yakıyor şikayeti gelmektedir. 2019 Yılı itibarı ile artık yoğuşmalı kombi almak zorunlu hale geliyor. AB ülkelerinde yeni yürürlüğe giren (Enerji ile ilgili ürünler)

ERP Energy Related Products yönetmeliği türkiye’de çalışmaları başladı. Doğal gaz kullanımında tasarruf sağlanması ve Zararlı emisyonların azaltılması hedeflenmektedir.

Yönetmeliğe göre ülke içinde üretilen, veya ithal edilen 400 kilovata kadar ısıtma kapasiteli kombi ve kazanlar Yoğuşmalı teknolojiye sahip olacak.

Böylece doğal gaz tüketimi ve faturası azalırken ülke ekonomisine’de katkı sağlayacak.

Hidrofor sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemlerinin tümüne servis vermekteyiz. Avcılar Acil kombi servisi siz değerli Avcılar Halkına hizmet vermek için Kurulmuştur.

Tam donanımlı Servis Araçlarımız ile Her daim hazır bekletilen Uzman ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz. Her marka ve model kombi cihazlarına ait yedek malzemeyi aracında bulunduran firmamız..!

Arıza ne olursa olsun kombi cihazını yerinden sökmeden tamir vede bakımını yapmaktadır. Böylece Müşterilerimiz’in arızaları kısa süre zarfında çözüme ulaşmaktadır.

Avcılar Kombi servisi

Tüketicilerimizin dikkat etmesi gereken bir diğer husus, kombi arızalandığı zaman kombi cihazınızın gerçekten arızalı olup olmadığına emin olmaları gerekmektedir.

Gittiğimiz bir çok serviste gördük’ki kombi arızalı değilde sadece suyu bitmiş.

Kombiye nasıl su basıldığını bilmiyorsanız Komiye su nasıl basılır başlıklı yazımızı okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kombi cihazına su bastınız ama baktınız’ki kombi yinede devreye girmedi ve çalışmadı..!

Endişelenmenize gerek yok bu sorunu’da Kombi neden çalışmaz başlıklı yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüm bu kontrolleri yapıp Kombi cihazının arızalı olduğuna emin olduktan sonra artık servisimizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Tam donanımlı servis aracından oluşan ekiplerimiz kombide oluşabilecek her çeşit arızayı yerinde tamir, Vede bakımını yapmaktadır.

Avcılar Kombi servisi

Firmamız Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 7-24 Acil servis ten oluşan Avcılar Acil kombi servis ekibini kurmuştur. Amaç..!

Müşterilerimizi soğukta daha fazla bekletmemek mağdur etmemektir. Avcılar bölgesine bağlı bulunan tüm semtlere 30 dk içinde adrese ulaşarak servis hizmeti vermekteyiz.

Vermiş olduğumuz hizmetler

 1. Avcılar Kombi tamiri
 2. Avcılar kombi bakımı
 3. Avcılar kombi petek yıkama
 4. Avcılar kombi montaj
 5. Avcılar kombi de,montaj
 6. Avcılar tesisat tamiri
 7. Avcılar oda termostat bağlantısı
 8. Avcılar kombi servisi
 9. Avcılar elektronik kart tamiri
 10. Avcılar sıfır kart değişimi
Avcılar kombi servisi

Avcılar kombi servisi

Avcılar Bölgesi kombi servisi

 1. Avcılar Ariston kombi servisi
 2. Avcılar Alarko kombi servisi
 3. Avcılar Arçelik kombi servisi
 4. Avcılar Airfel kombi servisi
 5. Avcılar Auer kombi servisi
 6. Avcılar As Royal kombi servisi
 7. Avcılar Baymak kombi servisi
 8. Avcılar Baykan kombi servisi
 9. Avcılar Beko kombi servisi
 10. Avcılar Blyss kombi servisi
 11. Avcılar Beretta kombi servisi
 12. Avcılar Bosch kombi servisi
 13. Avcılar Buderus kombi servisi
 14. Avcılar Chaffoteaux maury kombi servisi
 15. Avcılar Demirdöküm kombi servisi
 16. Avcılar Daylux kombi servisi
 17. Avcılar Daikin kombi servisi
 18. Avcılar Eca kombi servisi
 19. Avcılar Termodinamik kombi servisi
 20. Avcılar Thermex kombi servisi
 21. Avcılar Ferroli kombi servisi
 22. Avcılar immergas kombi servisi
 23. Avcılar Sanica kombi servisi
 24. Avcılar Protherm kombi servisi
 25. Avcılar Vaillant kombi servisi
 26. Avcılar Viessmann kombi servisi
 27. Avcılar Vestel kombi servisi
 28. Avcılar Termoteknik kombi servisi
 29. Avcılar Maktek kombi servisi
 30. Avcılar Warmhaus kombi servisi
Avcılar kombi servisi

Avcılar kombi servisi

Avcılar Kombi servisi

Firmamız 7-24 Acil servis olarak Avcılar halkına müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas davranmaktadır..! Şirketimiz prensiplerinden olmazsa olmazlardan öncelik verdiği Kalite prensipleri şunlardır..!

Neden Biz..!

 1. Müşteriye verdiğin saatte git
 2. Kaliteli hizmet ver
 3. Uygun fiyat ver
 4. Çalıştığın yeri bulduğun gibi bırak
 5. Müşteriye 2 yıl garanti ver
 6. Müşterinin memnun olduğuna emin ol

Firmamız bu konulara çok dikkat etmektedir..! Dolayısı ile Müşterilerimiz’in kafasında hiç bir şüphe kalmamakta ve gönül rahatlığı ile kombi cihazlarını bize emanet etmektedir.

Avcılar kombi servis bölgesi kısaca şunlardır..; Denizköşkler kombi servisi, Ambarlı kombi servisi, Gümüşpala kombi servisi,

Parseller kombi servisi, Firuzköy kombi servisi, Cihangir kombi servisi, Tahtakale kombi servisi, Yeşilkent kombi servisi, Üniversite kombi servisi bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Önemli Not ; Kış aylarında bir süreliğine evden ayrılacaksanız kombi şarteli açık konumda olmalıdır. Nedeni ise Bir süre evden uzak kalan müşterilerimiz evlerine döndüğü zaman evlerinin su bastığını görmektedirler..!

Sebebi ise sıfır noktasında suyun kombi içinde donması sonucu genleşerek plastik blok ve boruları çatlatıp kırmaktadır..! Bu gibi sürprizler’le karşılaşmamak için mutlaka

Kombi şarteli ve on-off düğmesi açık olmalıdır. Çünkü kombilerde don koruma özelliği bulunmaktadır..! Peki bu don koruma özelliği ne işe yarıyor..!

Adı üstünde suyun donmaması için kombi 1 derecenin altına düşen su sıcaklıklarında otomatik devreye girerek çalışmakta ve kombinin zarar görmesini donmasını önlemektedir.

Kombi hangi hallerde su akıtır..! ile ilgili geniş kapsamlı bilgi almak isterseniz Kombi neden su akıtır başlıklı yazımızı okuyabilir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Avcılar kombi servis haritası

Avcılar kombi servis haritası

5 Puan 2 Yorum

6 Yorum

Yorum yap veya soru sor

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.