Evime yada iş yerine en yakın servis nerede diye düşünmenize gerek kalmadı..! Arayın Size En Yakın servis Gelsin.

Bahçeşehir kombi servisi

Bahçeşehir kombi servisi 7-24 acil servis olarak Her türlü kombi arızaların üstesinden gelecek ustalarımız ile Bahçeşehir Halkına hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız Bahçeşehir bölgesinde olduğundan dolayı sizleri fazla bekletmeden arızalı kombi cihazına servis hizmeti vermekteyiz.

Tam donanımlı servis aracından oluşan ekip arabası her türlü kombi arızasını yerinde tamir vede bakımını yapacak özelliğe sahiptir.

Bahçeşehir kombi tamircisi Sertifikalı,Diplomalı ustalardan oluşmaktadır. Her nevi kombi marka vede modeline hizmet verecek bilgiye sahiptir.

Arabada her marka ve model kombi cihazını tamir edecek yedek malzeme bulundurmaktayız. Amacımız her nevi kombi arızasını

acil bir şekilde kombiyi yerinden sökmeden olduğu yerde müdahale etmektir. Kış aylarında bir hassa kar yağdığında arızaya zamanında gelecek bir usta bulmak zor olabilmektedir.

Bundan dolayı Bahçeşehir bölgesinde kombi servis hizmeti veren firmamız Adrese zamanında gelerek bahçeşehir halkına güven vermeyi başarmıştır.

Müşterilerimizin Güven duymasının başka bir nedeni’de Tamir vede bakımını yaptığı Tüm cihazlara 2 yıl servis garantisi vermesidir. firmamızın Öncelikli prensibi ;

Servise zamanında git, Yaptığın işe 2 yıl garanti ver, İşinin arkasında dur, yaptığın işten Müşterinin memnun olduğuna emin ol. Bu felsefe ile yolumuza devam etmekteyiz.

Bahçeşehir kombi tamircisi

Bahçeşehir kombi tamircisi

Bahçeşehir kombi servisi

Vermiş olduğumuz Hizmetler ; Bahçeşehir kombi tamiri, Bahçeşehir kombi bakımı, Bahçeşehir kombi petek yıkama, Kombi montajı, Kombi Sökümü Gibi hizmetler vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz modelleri sıralayacak olursak ; Hermetik kombi, Yoğuşmalı kombi, Merkezi kazan, Hidrofor,Kaskad model kombiler, Brülörlü kombiler olarak belirleyebiliriz.

Bahçeşehir Bölgesi kombi servisi

Altınşehir Kombi servisi, Bahçeşehir 1. Kısım Kombi servisi, Bahçeşehir 2. Kısım Kombi servisi, Başak Kombi servisi, Başakşehir Kombi servisi, Güvercintepe Kombi servisi, Kayabaşı Kombi servisi,

Şahintepe Kombi servisi, Ziya Gökalp Kombi servisi, Ayazma Kombi servisi, Boğazköy Kombi servisi, Hoşdere Kombi servisi, ıspartakule Kombi servisi, Metrokent Kombi servisi, Onurkent Bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Faydalı bilgiler…: Kış geldi ısınmak için kombinizi çalıştırdınız, Kombi çalışmadı Kombi neden çalışmıyor..! Geçen kış çalışan kombi bu kış neden çalışmıyor neden devreye girmiyor..!

Hemen Şimdi Sizlere bu konu ile ilgili faydalı bilgiler verelim. Yaz boyu kombinizi ısıtmada çalıştırmadınız çünkü üşümüyorsunuz..! Ama kombinizi sadece sıcak kullanım suyunda Bulaşık yıkarken vede

Banyo yaparken çalıştırdınız. Peki kombi neden kışın ısıtmada devreye girmedi…? Teknik servis ekibini çağırmadan önce yapmanız gereken belli başlı bazı ön kontroller vardır, bu kontroller nelerdir..! şimdi bunları inceleyelim..!

Bahçeşehir kombi servisi

Bahçeşehir kombi servisi

Kombi ön Kontrolleri
1. Kombide su var’mı..?
2. Su basınç göstergesinin ibresi (1,5) Barda’mı….?Kombi suyu eksik ise su basınız. Nasıl su basıldığını bilmiyorsanız..! Kombiye su nasıl basılır yazısına bir göz atabilirsiniz.
3. Kombiye Gaz geliyor’mu….?
4. Kombinizi Isıtma devresine ( ısıtma Konuma ) Aldınız’mı…?
5. Kombi ısı ayar düğmesini ( Derecesini ) Uygun pozisyonda’mı…?

Tüm bu kontrolleri yaptıktan sonra kombi hala çalışmaz ise o zaman bozuk diyebiliriz. Daha ayrıntılı bilgi isterseniz Kombi neden çalışmaz başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bahçeşehir kombi servisi

Bahçeşehir kombi servisi

Hizmet verdiğimiz Markalar ;

1. Bahçeşehir Ariston kombi servisi
2. Bahçeşehir Alarko kombi servisi
3. Bahçeşehir Arçelik kombi servisi
4. Bahçeşehir Airfel kombi servisi
5. Bahçeşehir Auer kombi servisi
6. Bahçeşehir Baymak kombi servisi
7. Bahçeşehir Baykan kombi servisi
8. Bahçeşehir Beko kombi servisi
9. Bahçeşehir Beretta kombi servisi
10. Bahçeşehir Bosch kombi servisi
11. Bahçeşehir Demirdöküm kombi servisi
12. Bahçeşehir Eca kombi servisi
13. Bahçeşehir Fellini kombi servisi
14. Bahçeşehir Ferroli kombi servisi
15. Bahçeşehir Protherm kombi servisi
16. Bahçeşehir Vaillant kombi servisi
17. Bahçeşehir Vestel kombi servisi

Bahçeşehir kombi servis Haritası

Bahçeşehir kombi servis Haritası

Okuyucu puanı
[Oy sayısı:1 puan:5]