Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Bahçeşehir kombi servisi

Bahçeşehir kombi servisi 7-24 acil servis olarak Her türlü kombi arızaların üstesinden gelecek ustalarımız ile Bahçeşehir Halkına hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız Bahçeşehir bölgesinde olduğundan dolayı sizleri fazla bekletmeden arızalı kombi cihazına servis hizmeti vermekteyiz.

Tam donanımlı servis aracından oluşan ekip arabası her türlü kombi arızasını yerinde tamir vede bakımını yapacak özelliğe sahiptir.

Bahçeşehir kombi tamircisi Sertifikalı,Diplomalı ustalardan oluşmaktadır. Her nevi kombi marka vede modeline hizmet verecek bilgiye sahiptir.

Arabada her marka ve model kombi cihazını tamir edecek yedek malzeme bulundurmaktayız. Amacımız her nevi kombi arızasını

acil bir şekilde kombiyi yerinden sökmeden olduğu yerde müdahale etmektir. Kış aylarında bir hassa kar yağdığında arızaya zamanında gelecek bir usta bulmak zor olabilmektedir.

Bundan dolayı Bahçeşehir bölgesinde kombi servis hizmeti veren firmamız Adrese zamanında gelerek bahçeşehir halkına güven vermeyi başarmıştır.

Müşterilerimizin Güven duymasının başka bir nedeni’de Tamir vede bakımını yaptığı Tüm cihazlara 2 yıl servis garantisi vermesidir.

Neden Biz..!

Firmamızın Öncelikli prensibi ;

 1. Müşteriye verdiğin saatte git
 2. Kaliteli hizmet ver
 3. Uygun fiyat ver
 4. Çalıştığın yeri bulduğun gibi bırak
 5. Müşteriye 2 yıl garanti ver
 6. Müşterinin memnun olduğuna emin ol

Bu felsefe ile yolumuza devam etmekteyiz.

Bahçeşehir kombi tamircisi

Bahçeşehir kombi tamircisi

Bahçeşehir kombi servisi

Vermiş olduğumuz Hizmetler ; Bahçeşehir kombi tamiri, Bahçeşehir kombi bakımı, Bahçeşehir kombi petek yıkama, Kombi montajı, Kombi Sökümü Gibi hizmetler vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz modelleri sıralayacak olursak ; Hermetik kombi, Yoğuşmalı kombi, Merkezi kazan, Hidrofor,Kaskad model kombiler, Brülörlü kombiler olarak belirleyebiliriz.

Bahçeşehir Bölgesi kombi servisi

Altınşehir Kombi servisi, Bahçeşehir 1. Kısım Kombi servisi, Bahçeşehir 2. Kısım Kombi servisi, Başak Kombi servisi, Başakşehir Kombi servisi, Güvercintepe Kombi servisi, Kayabaşı Kombi servisi,

Şahintepe Kombi servisi, Ziya Gökalp Kombi servisi, Ayazma Kombi servisi, Boğazköy Kombi servisi, Hoşdere Kombi servisi, ıspartakule Kombi servisi, Metrokent Kombi servisi, Onurkent Bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Faydalı bilgiler…: Kış geldi ısınmak için kombinizi Kalorifer modun’da çalıştırdınız, Kombi çalışmadı, Kombi neden çalışmıyor..? Geçen kış çalışan kombi bu kış neden çalışmıyor, neden devreye girmiyor..!

Hemen Şimdi Sizlere bu konu ile ilgili faydalı bilgiler verelim. Yaz boyu kombinizi ısıtmada (Kalorifer modunda) çalıştırmadınız çünkü Gerek yok..! Ama kombinizi sadece sıcak kullanım suyunda Bulaşık yıkarken vede

Banyo yaparken çalıştırdınız. Peki kombi neden kışın ısıtmada devreye girmedi…? Teknik servis ekibini çağırmadan önce yapmanız gereken belli başlı bazı ön kontroller vardır, bu kontroller nelerdir..! şimdi bunları inceleyelim..!

Bahçeşehir kombi servisi

Bahçeşehir kombi servisi

Kombi ön Kontrolleri
1. Kombide su var’mı..?
2. Su basınç göstergesinin ibresi (1,5) Barda’mı….?Kombi suyu eksik ise su basınız. Nasıl su basıldığını bilmiyorsanız..! Kombiye su nasıl basılır yazısına bir göz atabilirsiniz.
3. Kombiye Gaz geliyor’mu….?
4. Kombinizi Isıtma devresine ( ısıtma Konuma ) Aldınız’mı…?
5. Kombi ısı ayar düğmesini ( Derecesini ) Uygun pozisyonda’mı…?

Tüm bu kontrolleri yaptıktan sonra kombi hala çalışmaz ise o zaman bozuk diyebiliriz. Daha ayrıntılı bilgi isterseniz Kombi neden çalışmaz başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bahçeşehir kombi servisi

Not..; Her kış mutlaka kombi bakımını yaptırınız..! Eğer kombi bakımını yaptırmaz iseniz kışın kombi kalorifer modunda çalışmaz..!

Nedeni nedir..; diye merak ediyorsanız başlıca sebepleri şunlardır..; Sirkülasyon pompası kitler, Genleşme tankı azot sorunu, Kalorifer sensör sorunu,

Dönüş filtre tıkanma sorunu, Petek vanaları kapalı olabilir, Kombi oda termostatı arızalı veya kapalı olabilir, 3 yollu arızalı olabilir, 3 yollu step motor arızalı olabilir.

 

Bahçeşehir kombi servisi

Bahçeşehir kombi servisi

Hizmet verdiğimiz Markalar ;

 1. Bahçeşehir Ariston kombi servisi
 2. Bahçeşehir Alarko kombi servisi
 3. Bahçeşehir Arçelik kombi servisi
 4. Bahçeşehir Airfel kombi servisi
 5. Bahçeşehir Auer kombi servisi
 6. Bahçeşehir Baymak kombi servisi
 7. Bahçeşehir Baykan kombi servisi
 8. Bahçeşehir Beko kombi servisi
 9. Bahçeşehir Beretta kombi servisi
 10. Bahçeşehir Bosch kombi servisi
 11. Bahçeşehir Demirdöküm kombi servisi
 12. Bahçeşehir Eca kombi servisi
 13. Bahçeşehir Fellini kombi servisi
 14. Bahçeşehir Ferroli kombi servisi
 15. Bahçeşehir Protherm kombi servisi
 16. Bahçeşehir Vaillant kombi servisi
 17. Bahçeşehir Vestel kombi servisi
 18. Bahçeşehir As royal kombi servisi
 19. Bahçeşehir Blyss kombi servisi
 20. Bahçeşehir Chaffoteaux maury kombi servisi
 21. Bahçeşehir Daikin kombi servisi
 22. Bahçeşehir Termodinamik kombi servisi
 23. Bahçeşehir Thermex kombi servisi
 24. Bahçeşehir immergas kombi servisi
 25. Bahçeşehir Sanica kombi servisi
 26. Bahçeşehir Viessmann kombi servisi
 27. Bahçeşehir Termoteknik kombi servisi
 28. Bahçeşehir Maktek kombi servisi
 29. Bahçeşehir Warmhaus kombi servisi
 30. Bahçeşehir Buderus kombi servisi
Bahçeşehir kombi servis Haritası

Bahçeşehir kombi servis Haritası

5 Puan 1 Yorum

Bir yorum

Yorum yap veya soru sor

We’re sorry you’ve had a bad experience. Before you post your review, feel free to contact us, so we can help resolve your issue.

Post Review

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.