Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Bakırköy kombi servisi

Bakırköy kombi servisi Bakırköy bölgesinde bulunan müşterilerimizin çoğu bize şu soruyu soruyor..; Kombi cihazının arızalı olup olmadığını nasıl anlarız..?

Evet bu konu çok önemli çünkü Bakırköy bölgesinde bulunan bazı müşterilerimiz kombi arızalı olduğunu zan edip hemen telefona sarılıyor. Bu Yanlış

Bunu anlamak için belli başlı bazı ön kontroller yapmamız gerekir. Peki nedir bu ön kontroller..? Nasıl başlarız..! Şimdi bu konu ile ilgili sizlere madde madde bilgiler vereceğim.

 1. Elektrik şalteri açık’mı..! kapalı ise açınız.
 2. On-off düğmesi açık’mı kapalı ise açınız.
 3. Su bar göstergesi 1,5 tamı eğer değilse su basınız. Nasıl su basıldığını bilmiyorsanız Kombiye su nasıl basılır yazısını okuyabilirsiniz.
 4. Gaz var’mı gaz vanası açık’mı kontrol ediniz. kapalı ise açınız.
 5. Kombi arıza ışığı yanıyor’mu eğer yanıyor ise reset atınız.

Tüm bu aşamaları yaptıktan sonra kombi hala devreye girmiyor arıza ışığı yanmaya devam ediyor ise Bakırköy kombi servisi çağrı merkezini arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Önemli…; Eğer sıcak suda çalışıyor fakat yalnız kaloriferde çalışmıyor ise Derece Kapalı Açınız veya odada Oda termostatı olabilir..! (Oda termostatı) var ise Ayar düğmesini 40 dereceye ayarlayıp açınız. Daha fazla bilgiyi Kombi neden çalışmaz yazısında bulabilirsiniz.

Bakırköy kombi servisi

Acil Bakırköy kombi servisi uzman bir ekipten oluşmaktadır. Kombide oluşabilecek her çeşit arızaların üstesinden gelebilecek olan teknisyenlerimiz tam donanımlı bir servis aracına sahiptir.

Her marka ve model kombi cihazlarına ait yedek malzemeleri aracında bulunduran servis ekiplerimiz arıza ne olursa olsun kombi cihazını yerinden sökmeden tamir vede bakımını yapmaktadır.

Böylece kış aylarında sizlerin evde soğukta kalmanızın önüne geçerek mağdur olmanızı önlüyoruz. Önemli olanda bu..! sorunu yerinde vede hızlı bir şekilde çözmektir.

Bakırköy kombi servisi

Bakırköy Bölgesi kombi servisi Bakırköy bölgesinde bulunan firmamız Size en yakın firmadır. Çağrı merkezi telefonunu aradıktan sonra hemen bulunduğunuz adrese bir ekip arabası göndermekteyiz. Arıza ne olursa olsun ekiplerimiz her çeşit arızayı uygun fiyata yapacaktır.

Ayrıca firmamızın Bakırköy de bulunması müşterilerimize daha hızlı bir servis garantisi sunacaktır. istanbul bölgesi trafiği herkesin bildiği üzere her zaman sıkışık ve bazende tıkalıdır. istanbul bölgesinde bulunduğunuz Adrese zamanında gidecek bir usta bulmak artık çok zor bir hale gelmiştir.

Düşünün size uzaktaki bir ustanın gelmesi mi daha iyi yoksa Bakırköy semtinde bulunan bir ustanın gelmesi mi daha iyi..! Tabi ki yakında bulunan bir firmanın ustası gelmesi daha iyi.

Bakırköy’de En yakın kombi servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Hem kısa sürede gelir hemde ev halkının soğukta daha fazla kalıp mağdur olmasını engellemiş olur.

Bakırköy kombi Tamircisi olarak firmamız her marka vede model kombi cihazına servis hizmeti vermektedir. Hizmet verdiğimiz modeller şunlardır…; Hermetik kombi, Yoğuşmalı kombi, Kaskat kombi, Merkezi kazan, Brülörlü kazan, Doğal gaz ile çalışan kazan, Hidrofor gibi cihazların bakımını tamirini ve servisini vermekteyiz.

Her marka kombi cihazına servis hizmeti vermekteyiz. Bakırköy servis olarak Hizmet Verdiğimiz bu markaları kısaca sıralayacak olursak şunlardır…;

 Bakırköy Hizmet verdiği Markalar

 1. Bakırköy Ariston kombi servisi
 2. Bakırköy Alarko kombi servisi
 3. Bakırköy Arçelik kombi servisi
 4. Bakırköy Airfel kombi servisi
 5. Bakırköy Auer kombi servisi
 6. Bakırköy Baymak kombi servisi
 7. Bakırköy Baykan kombi servisi
 8. Bakırköy Beko kombi servisi
 9. Bakırköy Beretta kombi servisi
 10. Bakırköy Bosch kombi servisi
 11. Bakırköy Demirdöküm kombi servisi
 12. Bakırköy Eca kombi servisi
 13. Bakırköy Termodinamik kombi servisi
 14. Bakırköy Ferroli kombi servisi
 15. Bakırköy Protherm kombi servisi
 16. Bakırköy Vaillant kombi servisi
 17. Bakırköy Vestel kombi servisi
 18. Bakırköy Termoteknik kombi servisi
 19. Bakırköy Maktek kombi servisi
 20. Bakırköy Warmhaus kombi servisi

Bakırköy kombi Bakım servisi Her kış mutlaka kombi bakımı ihmal edilmemesi gereken bir işlemdir. Kombi bakımı neden önemli…; Kombi bakımı yapılmazsa ne olur..? Bakımın ne denli önemli olduğunu sizlere aşağıda madde madde anlatacağız.

Bakırköy kombi servisi

 1. Elektrikten tasarruf
 2. Sudan tasarruf
 3. Gazdan tasarruf

Ne alaka dediğinizi duyar gibiyim. Hemen madde madde yazdıklarımızı irdeleyelim..; a. Elektrikten tasarruf..; Kombi Petekleri kirli ise..! Yani Kaloriferin üstü sıcak altı soğuk ise Kombi brülör,çakmak,iyonize ve fan motoru kirli ise Ayrıca Sensörlerde omaj kaybı var ise Kombi elektrik faturası baya kabarık gelecektir.

Fakat Temizliği ve Bakımı yapılmış bir kombi tüm çalışan aksamları kontrol edildiği için bozulmak üzere olan malzemeler değiştiği için Petekler yıkandığı altı ve üstü eşit bir şekilde ısıttığı için size bu elektrik tasarrufu olarak geri dönecektir.

Çünkü arızalı olan veya bozulmak üzere olan parçalar Kirli olan petekler kombinin sağlıklı çalışmasını etkileyeceğinden ötürü elektrik faturası da size kabarık gelecektir.

b. Sudan tasarruf…; Kombi Kalorifer ve Sıcak su Sensör parçaları kontrol edildiği için Ayrıca filtre ve diğer aksamları temizlendiği için sudan tasarruf etmiş olursunuz.

Örnek verecek olursak…; Duşta zamanında kombi devreye girmez ve zamanında su ısınmaz ise su boşa akıp gitmiş olur. Buna mutfaktaki çeşmede dahil sıcak suyun gelmesini beklemek boşa akıp giden su demek oluyor.

c. Gazdan tasarruf…; Peteği kirli olan bir kombi zamanında odalar ısınmadığı için kombi saatlerce çalışacaktır. Ayrıca kombi içinde bulunan yukarıda saydığımız aksamlar kirli olması durumunda gaz sarfiyatı artacak buda gaz faturasının kabarık olacağı anlamını taşımaktadır. Kombi Boşu boşuna çalışmış olacak.

Kirli bir peteği görmektesiniz.

Kirli bir peteği görmektesiniz.

Bakırköy kombi servisi

Kombi Dönüş filtresinin tıkalı olduğunu görmektesiniz

Kombi Dönüş filtresinin tıkalı olduğunu görmektesiniz

Kombi Dönüş filtresinin tıkalı olduğunu görmektesiniz

Bakırköy kombi ustası alanında uzmanlaşmış ekipten oluşmaktadır. Bünyemize bağlı bulunan tüm ustalar sertifika sahibi ustalardır. Peki kombi bakımında neler yapıyoruz..; 

Bakırköy kombi bakım servisi yaptığı işlemler.

 1. Kombinin Bacası temizlenir
 2. Kombinin Fanı temizlenir
 3. Yanma hücresi temizlenir
 4. Çakmakların ayarı yapılır
 5. İyonize temizlenir
 6. Sıcaklık sensör direnç ölçümü yapılır
 7. Desibel kontrolü yapılır
 8. Baca çekiş ölçümü yapılır
 9. Alev çıkış basıncı ölçülür
 10. Alev ayarı yapılır
 11. Ana ejanjör temizlenir
 12. Peteklerin dönüş filtresi temizlenir
 13. Genleşme tankı azot basıncı kontrol edilir
 14. Kaloriferler ilaçla yıkanır. (Petekler)
 15. Peteklerin havası alınır
 16. Reglaj ayarı yapılır

En iyi servis yaptığı işe garanti veren servistir..! Bakırköy kombi servisi yaptığı işe 2 Yıl garanti verir. Tüm kombi hizmetlerinde 2 yıl servis garantisi vermekteyiz.

Bakırköy kombi arıza işinde tamirini vede bakımını yaptığımız tüm marka cihazlar Garanti süresi içinde aynı yerden tekrar arızalanması durumunda müşteriden hiç bir ücret talep etmiyoruz.

Bakırköy kombi ustası olarak Hizmet verdiğimiz bazı işler şunlardır..; Kombi sökme, Kombi takma, Kombi petek yıkama,Kombi bakımı, Kombi tamiri, Petek kalorifer değişimi gibi işler yapmaktayız.

Bakırköy acil kombi servisi Eğer işiniz acil ise telefonda durumu bizlere bildirerek işinizi acil bir şekilde sonuca ulaştırıyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgeleri sayacak olursak kısaca şunlardır..;

Bakırköy bölgesi kombi servisi

 1. Ataköy 1.Kısım Mahallesi
 2. Ataköy2-5-6.Kısım Mahallesi
 3. Ataköy3-4-11.Kısım Mahallesi
 4. Ataköy7-8-9-10.Kısım Mahallesi
 5. Atatürk kombi servisi
 6. Basınköy kombi servisi
 7. Cevizlik kombi servisi
 8. Kartaltepe kombi servisi
 9. Osmaniye kombi servisi
 10. Sakızağacı kombi servisi
 11. Şenlikköy kombi servisi
 12. Florya kombi servisi
 13. Yenimahalle kombi servisi
 14. Yeşilköy kombi servisi
 15. Yeşilyurt kombi servisi
 16. Zeytinlik kombi servisi
 17. Zuhurat baba kombi servisi

Bakırköy kombi servis haritası

Bakırköy kombi servis haritası

Bakırköy kombi servis haritası

Faydalı olabilecek bir diğer yazı’da kombi nasıl kullanılır yazısını okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz..!

4.5 Puan 2 Yorum

4 Yorum

Yorum yap veya soru sor

We’re sorry you’ve had a bad experience. Before you post your review, feel free to contact us, so we can help resolve your issue.

Post Review

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.