Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Beşiktaş Klima Servisi

Beşiktaş Klima Servisi Her marka klimaların tamirini, bakımını montajını en hızlı ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Beşiktaş klima servisi Tüm Marka ve model klimalara servis hizmet vermektedir. Örnek verecek olursak..:

Split tipi klima modelleri, Kaset tipi klima modelleri, Salon tip klima modelleri Paket tip modeller, Vrv-Vrf tipi klima modellerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş klima servis Tam donanımlı servis Aracından oluşmaktadır. Her marka vede model klimayı yerinden sökmeden tamirini yapmaktadır.

Beşiktaş klima ustası Parça değişimlerinde Firmamız 2 yıl servis garantisi vermektedir.

2 Yıl içinde değişen parçanın tekrar arızalanması durumunda müşterilerimizden hiç bir ücret talep etmemekteyiz. Buda işimiz ile ilgili ne kadar ciddi olduğumuzu göstermektedir.

Ayriyeten firmamız VIP servis hizmetide vermektedir. Restoranlar, Hastaneler, iş yerleri Talep etmeleri halinde Acil Beşiktaş klima servis hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş Klima Servisi

Beşiktaş Klima Servisi

Beşiktaş klima Bakım servisi

Faydalı bilgiler…: Klimanızın bakımını Her yıl 2 (iki) defa en az 1 (Bir) defa bakımını vede Gaz kontrolünü yaptırınız iç ünitenin filtrelerini her ay soğuk suyla yıkayarak durulayın

Mümkün mertebe Dış üniteyi ( Motoru) Kompresörü Güneş ışınına en az bir şekilde maruz kalacağı cepheye montajını yaptırınız.

Klima çalışırken tüm odaların kapılarını açmayınız bu durum klimaya zarar verebilir. Klimanızın soğutma derece ayarını 18 derecede değilde 22 veya 23 derece arası ayarlayınız.

Kafanızda her hangi bir soru işareti olursa çağrı merkezi ile iletişim kurup sorular sorunuz..! Elimizden gelen yardımı fazlası ile yapmaktayız.

Beşiktaş klima Montaj servisi

Bilindiği üzere klima montajı bilir kişi tarafından yapılmalıdır. Aksi halde 1.500 tl den 12.000 tl ye kadar değeri olan klimanızı çöpe atmak zorunda kalabilirsiniz.

Bu yazımızı istanbul geneli doğru bilinen yanlışları bilgi amaçlı anlatmak istiyorum. Bunları maddeler halinde sıralayarak anlatırsak daha iyi anlatmış oluruz.

 1. Bakır Boru Neden değişmeli…? Aktarma yapılacak klimanın bakır borusunun kesin değişmesi gerekir. Nedenmi..? Çünkü adı üstünde bakır boru esnek bir yapıya vede işlenebilir bir özelliğe sahiptir.

Bakır boruyu yalnız yeni iken işleyebilirsiniz. Eski bir boruyu tekrar işleyemez’siniz şekil veremezsiniz kırılır veya eğilir.

Neden’mi..! eski boru içinden geçen gaz yumuşak olan bakır boruyu zaman geçtikçe sertleştirir. Buda takıldığı yerden söküldükten sonra yeni takılacak yere takılması son derece klima için tehlikelidir.

Neden tehlikeli olduğunu hemen söyleyelim…: kırık borudan gaz sirkülasyonu yapılamaz gaz geçişleri klima bakır borular sayesinde dolaşır.

Peki boru kırılınca veya eğilince ne olur işte dediğim gibi gaz içinden geçerken dolaşırken rahat bir şekilde emme vede basma yapılamaz buda motorun yani

Soğutucu kompresörün çabucak yorulmasına vede kısa sürede hararet yapmasına yol açar buda kompresör ömrünün kısalacağı anlamını taşımaktadır.

Yani 10 yıl rahat bir şekilde kullanacağınız klimanın ömrü 3 en fazla 4 yıl olur. Dolayısı ile neden klimayı riske atalım değil’mi.

2. Klimanın Diş ünitesi hangi cepheye takılmalı…?

Klima dış ünitesi elimizden geldiği kadarı ile batı cephesine takılmalıdır. Eğer öyle bir imkanımız yok ise Klimanın Güneş ışınına en az maruz kalacak şekilde takılması uygun olur.

Çünkü Doğu cephesine bakan vede en direk güneş ışınına maruz kalan klima yaz ortasında temmuz yada ağustos sıcağında performansı düşecektir. Dolayısı ile en az güneş ışını alan bir yere takmak klima sağlığı açısından son derece önemlidir.

Bu gibi konulara dikkat etmek gerekir. Klimanın performansı buna bağlıdır. Firmamız Şişli bölgesine’de servis hizmeti vermektedir. Konu ile ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Şişli klima servisi

Beşiktaş Bölgesi Klima Servisi

 1. Ortaköy klima servisi
 2. Mecidiyeköy klima servisi
 3. Etiler klima servisi 
 4. Bebek klima servisi 
 5. Nispetiye klima servisi 
 6. Gayrettepe klima servisi
 7. Vişnezade klima servisi
 8. Akatlar klima servisi
 9. Akaretler klima servisi
 10. Levent klima servisi
 11. Ulus klima servisi

Beşiktaş servisi Klimaya gaz verirken

Beşiktaş Klima Servisi

Beşiktaş Klima Servisi

Beşiktaş Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Abbasağa klima servisi, Akatlar klima servisi, Arnavutköy klima servisi, Balmumcu klima servisi, Bebek klima servisi, Cihannuma klima servisi, Dikilitaş klima servisi,

Etiler klima servisi, Gayrettepe klima servisi, Konaklar klima servisi, Kuruçeşme klima servisi, Kültür klima servisi, Levazım klima servisi, Levent klima servisi,

Mecidiye klima servisi, Muradiye klima servisi, Nisbetiye klima servisi, Ortaköy klima servisi, Sinanpaşa klima servisi, Türkali klima servisi,

Ulus klima servisi, Vişnezade klima servisi, Yıldız Bölgelerine Klima servis Hizmeti vermekteyiz.

Servis hizmeti verdiğimiz klima markaları

 1. Beşiktaş Arçelik klima servisi 
 2. Beşiktaş Vestel klima servisi 
 3. Beşiktaş Demirdöküm klima servisi 
 4. Beşiktaş Baymak klima servisi 
 5. Beşiktaş General klima servisi 
 6. Beşiktaş LG klima servisi 
 7. Beşiktaş Alarko klima servisi 
 8. Beşiktaş Fujitsu klima servisi 
 9. Beşiktaş Mitsubishi klima servisi 
 10. Beşiktaş Bosch klima servisi 
 11. Beşiktaş Sharp klima servisi
 12. Beşiktaş Sigma klima servisi 
 13. Beşiktaş Panasonic klima servisi 
 14. Beşiktaş Airfel klima servisi 
 15. Beşiktaş Beko klima servisi 
 16. Beşiktaş Carrier klima servisi 
 17. Beşiktaş Midea klima servisi 

Beşiktaş klima servis haritası

5 Puan 1 Yorum

Bir yorum

Yorum yap veya soru sor

We’re sorry you’ve had a bad experience. Before you post your review, feel free to contact us, so we can help resolve your issue.

Post Review

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.