Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Beylikdüzü kombi servisi

Beylikdüzü kombi servisi Siz değerli Müşterilerimize Beylikdüzü kombi tamiri, Beylikdüzü Kombi Bakımı, Beylikdüzü Kombi petek yıkama gibi hizmetler vermektedir.

Beylikdüzü kombi tamircisi Her marka ve model kombi cihazına servis verebilecek donanıma sahiptir. Alanında uzman sertifikalı, Diplomalı ustalardan oluşan ekiplerimiz ile 7-24 Acil servis hizmeti vermekteyiz.

Beylikdüzü kombi ustası Tam donanımlı Mobil servis aracına sahiptir. Amacımız, Her marka ve model kombi cihazını anında tamirini ve bakımını yapmaktır.

Beylikdüzü acil kombi servisi Amacı siz değerli müşterilerimizi kışın fazla bekletmeden arızalı kombi cihazına olduğu yerde Her türlü yedek malzeme değişimini yaparak sorununuzu acil olarak çözmektir.

Acil Beylikdüzü kombi servisi Siz değerli müşterilerimiz için oluşturulmuştur. Amacımız her arızalı kombi cihazına zamanında ve saatinde müdahale etmektir.

Beylikdüzü bölgesi kombi servisi Verdiği sözde durur..! Beylikdüzü bölgesinde nerede olursanız olun Acil servisimiz Beklenen saatte adreste olmaktadır. Firmamız bu konuya çok dikkat etmektedir.

En yakın kombi servisi Beylikdüzü olarak firmamızın birinci önceliği müşteri memnuniyetidir. Bu uğurda firmamız şu 5 konuya çok dikkat etmektedir.

 1. Müşteriye verilen saatte git
 2. Temiz çalış, ortamı temiz tut
 3. Yaptığın işe 2 Yıl Garanti ver
 4. Müşteriye cihaz konusunda Değerli bilgiler ver..!
 5. Müşterinin memnun olduğuna emin ol

Beylikdüzü kombi servis olarak bu konulara çok dikkat etmekteyiz. Firmamızın başlıca servis verdiği bölgeler şunlardır..; Beykent, Adnan kahveci, Bizimkent, Yakuplu,

Gürpınar, Kavaklı, pınartepe, Sahil, Megakent, Marmara bölgelerine Acil servis hizmeti vermekteyiz. Beylikdüzü kombi servisi Tamirini ve bakımını yaptığı tüm cihazlara 2 Yıl servis garantisi vermektedir.

Beylikdüzü kombi servisi

Beylikdüzü kombi servisi Firması olarak siz değerli müşterilerimize şu konuya çok dikkat etmelerini istirham ediyorum..! Kombi cihazınız çalışmıyor ise..!

Hemen telefona sarılıp servis kaydı bırakmayın..! Her çalışmayan kombi bozuk kombi değildir..! Bir çok müşterimiz kombisi arızalandı sanıp bizi arıyor..!

Kombi cihazının gerçekten arızalandığını anlayabilmeniz için Kombi neden çalışmaz yazısını incelemeniz gerekmektedir. Bu makaleyi okuduktan sonra benim kombi arızalıdır, diyebilirsiniz.

Oluşturulan Bir çok servis kaydında gördük’ki kombi cihazı arızalı değil sadece suyu bitmiş..! Zaten gittiğimiz servislerin hemen hemen %35 i kombi suyu eksik olduğundan dolayı çalışmamaktadır.

Çoğu müşterilerimiz kombiye nasıl su doldurulacağını bilmemektedir..! Bundan dolayı Müşterilerimize faydalı olabileceğini düşündüğümüz Kombiye su nasıl basılır makalesini yazdık. inceleyebilirsiniz.

Beylikdüzü kombi servisi

Beylikdüzü kombi servisi

Beylikdüzü kombi servisi

Gelişen teknoloji ile, Günümüzde kombi cihazları büyük bir ivme, büyük bir gelişme göstermiştir..! Bir çok müşterimizin kafasında bir çok soru işareti olmaktadır..! En iyi kombi hangisi,

Yoğuşmalı kombi nedir..? Hermetik kombi ile arasındaki fark nedir. En tasarruflu kombi hangisi ; Şimdi sizlere bu konularla ilgili çok değerli bilgiler vereceğim..!

Bu bilgilere geçmeden önce, Dünden bu güne kombiler nasıl bir değişim geçirmiş ona bakalım..!

 1. Bacalı kombi
 2. Hermetik kombi
 3. Yoğuşmalı kombi
 • Bacalı kombi ; Herkesin bildiği eski model olan bu bacalı kombiler, adı üstünde atık gaz borusu dairenin veya evin bacasına bağlanmaktaydı.

Genellikle pilot çakmak ile çalışan bu kombi cihazları beraberinde çok büyük tehlikeler arz etmekteydi..! Sık, Sık haberlerde duymuşsunuzdur

Baca zehirlenmesi, Bacadan sızan gaz, karbonmonoksit zehirlenmesi diye sık sık haberlerde insanların ölüm ve kalıcı hasarlara neden olduğunu duymuşuzdur.

Sebebi ise baca bağlantısının çelik değilde Alüminyum oluşu, Periyodik bakımların aksatılması gibi sebeplerden, doğan baca gazı sızıntısı ölüm ile sonuçlanıyordu.

 • Hermetik kombi ; Bu gibi ölümlerin önüne geçilmesi için Hermetik kombi modelini geliştirmişlerdir. Bu kombi bacaya değilde, direk baca çıkışı dışarı verilerek gazın eve sızması engellenmiş oldu.

Ayrıca otomatik ateşleme sistemi ile çalışan bu kombi modelleri Tam güvenlikli Üstün özelliklere sahip olarak üretilmişlerdir. Bacada oluşabilecek en ufak akış sorunu kombi cihazının çalışmasını durdurmaktadır.

 • Yoğuşmalı kombi ; Önce yoğuşma nedir onu anlayalım..! Yoğuşma, atmosferdeki su buharının gaz halden sıvı hale geçmesidir. Buharlaşmanın tersine yoğuşma denir. Yani gaz halinden sıvı hale geçmeye denir.

Camların buğu yapması sabah vakti yapraklarda oluşan su damlaları yoğuşmanın sonucudur. Biriken su buharı ya da halindeki su kütlesi su damlacıklarına dönüşür.

Yoğuşma nedir anladıktan sonra Yoğuşmalı kombi nedir şimdi dahada iyi anlayacaksınız..! Yoğuşmalı kombi imal edilmeden önce çok soğuk havalarda gözünüze çarpmıştır;

Hermetik Kombi bacasının ağzından su damlar..! işte bu damlama, yoğuşma’nın meydana gelmesi sonucu damlamakta’dır. Bunun nedeni sıcak atık gazın,

Soğuk otmosfer basıncı ile karşılaşması, ve bunun sonucunda yoğunlaşarak sıvı hale dönüşmesi belkide yoğuşmalı kombinin bize nasıl düşünüldüğünü gösterir gibi.

Yoğuşmalı kombi nasıl çalışır

Yoğuşmalı kombi nasıl çalışır

Yoğuşmalı kombi nasıl çalışır

En tasarruflu kombi hangisi ; Hiç kuşkusuz yoğuşmalı kombidir. Dikkat edilmesi geren ufak bir ayrıntıda Yoğuşmalı kombiler kendi aralarında 3 e Bölünmüş olmaları, Yani ne kadar ekmek o kadar köfte 🙂

 1. Yarı yoğuşmalı kombi
 2. Tam yoğuşmalı kombi
 3. Çift yoğuşmalı kombi
 • Yarı yoğuşmalı kombi ; Hemen atık gaz fanı yanında bulunan küçük bir eşanjör’ü bulunmaktadır. Sıcak gaz dışarı atılmadan önce bu eşanjör’ün içinden geçerek önce eşanjörü ısıtır daha sonra gaz dışarı atılır.
Yarı yoğuşmalı kombi

Yarı yoğuşmalı kombi

 • Tam yoğuşmalı kombi ; Büyük bir eşanjörden meydana gelmektedir..! Fan sıcak gazı atmadan önce bu büyük eşanjör’ün içinden geçerek, ısıtması daha sonra gazın en düşük sıcaklıkta dışarı atılması sonucu tam yoğuşma ortaya çıkar.
Tam yoğuşmalı kombi

Tam yoğuşmalı kombi

Çift yoğuşmalı kombi ; Türkiye’de ilk defa Alarko kombi tarafından Gebze fabrikalarında Geliştirilen ve üretilen bu kombi Hem ısıtmada Hemde sıcak suda yoğuşma teknolojisi ile  %100 ün üzerinde Verim sağladığı söylenmektedir.

Çift yoğuşmalı kombi

Çift yoğuşmalı kombi

Beylikdüzü Bölgesi Kombi servisi 

1. Beylikdüzü Ariston kombi servisi
2. Beylikdüzü Alarko kombi servisi
3. Beylikdüzü Arçelik kombi servisi
4. Beylikdüzü Airfel kombi servisi
5. Beylikdüzü Auer kombi servisi
6. Beylikdüzü Baymak kombi servisi
7. Beylikdüzü Baykan kombi servisi
8. Beylikdüzü Beko kombi servisi
9. Beylikdüzü Beretta kombi servisi
10. Beylikdüzü Bosch kombi servisi
11. Beylikdüzü Demirdöküm kombi servisi
12. Beylikdüzü Eca kombi servisi
13. Beylikdüzü Fellini kombi servisi
14. Beylikdüzü Ferroli kombi servisi
15. Beylikdüzü Protherm kombi servisi
16. Beylikdüzü Vaillant kombi servisi
17. Beylikdüzü Vestel kombi servisi

Beylikdüzü servis Haritası

Beylikdüzü servis Haritası

Beylikdüzü servis Haritası

5 Puan 1 Yorum

Bir yorum

Yorum yap veya soru sor

We’re sorry you’ve had a bad experience. Before you post your review, feel free to contact us, so we can help resolve your issue.

Post Review

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.