Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Büyükçekmece Klima Servisi

Büyükçekmece Klima Servisi olarak, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda klima tamiri, klima bakımı konularında, yerinde müdahale hızlı ve kaliteli özel çözümler sunuyoruz. 

Vermiş olduğumuz hizmetler şunlardır..: Klima tamir Servisi, Klima bakım Servisi, Klima montaj Servisi Büyükçekmece Klima teknik Servisi uzman ekipten oluşmaktadır.

Günümüzde diplomalı 4×4 lük usta bulmak artık çok zor neden diye soracak olursanız internet çıktığından bu yana önüne gelen web sitesi açıp ben ustayım diyor.

Dolayısı ile bu durumda Siz değerli müşterilerimizin kafası karışmaktadır. Ama Müşterilerimize nacizane tavsiyem evine çağırdığı ustayı sorgulamaktan çekinmesin..!

Önemli: Servis fişinde iş yeri adresi mevcut’mu? Faturası var’mı? Bu gibi konulara dikkat ederse başı ağrımaz.

Haberlerde sık sık duyuyoruz dolandırıcı servis geldi plazmayı aldı bir daha getirmedi yada kombiyi söktü bir daha gelmedi diye haberler çıkabiliyor.

İşte bu durumda Müşterilerimizin bu konuda çok dikkatli olmaları gerekiyor. Bizler klima servisi olarak müşterilerimize her zaman işimizle ilgili adres beyanı, Fatura beyanı sunmaktayız.

Ayrıca tamiri yapılan her cihaz için 2 yıl yedek malzeme garantisi vermekteyiz. Zaten işinde ciddi olmayan bir klimacı size yaptığı işle ilgili ne garanti verir nede adres gösterir.

Büyükçekmece klima servisi

Klima bakımı neden önemli…! Her sene klima bakımı yapılmalı’mı..? Eğer klima bakımı yaptırırsam elektrik faturası düşük gelir’mi..? Klimaya bakım yaptırırsam klimam daha iyi’mi soğutur..?

Evet şimdi sizlere bütün bu soruların cevabını vereceğim…: Öncelikle bilinmesi gereken belkide en önemli unsurlardan bir tanesi klimanın bakteri üretmesidir….! Evet yanlış duymadınız klima bakteri üreten bir cihazdır.

Çünkü ortamın nemini tozunu vede sigara kokusunu soğutucu evap’a hapseder. Dolayısı ile klimada bakteriler üremeye başlar bu sağlığımızı ciddi bir şekilde etkiler.

Sağlığımızı ne derece etkilediği Klima bakteri üretirmi konusunu okuyarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Peki klima bakımının elektrik faturası ile bir alakası var’mı…?  Evet çok büyük alakası var…!

İç vede dış petekleri (Kondenseri) tıkalı bir klima hem yeteri kadar soğutmaz hemde zamanında kompresör stop edemediği için yani motor dinlenemediği için vede gereğinden uzun süre devrede kaldığı için elektrik sarfiyatı’da artar.

Normalde 150 tl gelmesi gereken fatura 250 ile 350 tl arası gelmesi mümkün. Bu konuya’da açıklık getirdikten sonra Her sene klima bakımı yapılmalı’mı sorusunun cevabı

(evet) yukarıda okumuş olduğunuz bütün bu unsurlar bize her sene klima bakımının mutlaka yapılmasını gerektiğini göstermektedir. Hizmet verdiğimiz klima modelleri ise şunlardır…:

Tavan tipi klimalar, Siplit tipi klimalar, Salon tipi klimalar, Kaset tipi klimalar, Paket tipi klimalar, Multi sistem, İnverter modeli klimalar, vrv,vrf model klimalara Acil olarak servis hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Beylikdüzü bölgesine’de servis vermekteyiz.

Büyükçekmece klima servisi

Vermiş olduğumuz Hizmetler

 1. Büyükçekmece inverter klima tamiri
 2. Büyükçekmece inverter klima bakımı
 3. Büyükçekmece inverter klima montajı
 4. Büyükçekmece inverter klima gaz servisi

Büyükçekmece Klima Servisi

Büyükçekmece Klima Servisi

Büyükçekmece Klima Servisi Klima gazı ayarı yaparken

Büyükçekmece bölgesi Klima Servisi

Büyükçekmece klima servis ağı..: 19 Mayıs, Ahmediye,  Alkent 2000, Atatürk, Cumhurıyet, Çakmaklı, Dizdariye, Ekinoba, Güzelce, Hürriyet, Kamiloba, Karaağaç,

Kumburgaz Klima servisi Mimaroba,  Mimarsinan, Murat Çeşme, Pınartepe, Sinanoba, Türkoba, Bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz. Büyükçekmece Acil klima servisi hizmetinizdedir.

Büyükçekmece Klima Servisi

Büyükçekmece Klima Servisİ

Büyükçekmece Klima Servisi Bakır boru bağlantısı yaparken

Teknik servis verdiğimiz Klima Markaları

 1. Büyükçekmece  Arçelik klima servisi 
 2. Büyükçekmece  Vestel klima servisi
 3. Büyükçekmece  Demirdöküm klima servisi 
 4. Büyükçekmece  Baymak klima servisi 
 5. Büyükçekmece  General klima servisi 
 6. Büyükçekmece  LG klima servisi 
 7. Büyükçekmece  Alarko klima servisi 
 8. Büyükçekmece  Fujitsu klima servisi 
 9. Büyükçekmece  Mitsubishi klima servisi 
 10. Büyükçekmece  Bosch klima servisi 
 11. Büyükçekmece  Sharp klima servisi 
 12. Büyükçekmece  Sigma klima servisi  
 13. Büyükçekmece  Panasonic klima servisi 
 14. Büyükçekmece  Airfel klima servisi 
 15. Büyükçekmece  Beko klima servisi 
 16. Büyükçekmece  Carrier klima servisi 
 17. Büyükçekmece  Midea klima servisi 
 18. Büyükçekmece  Alarko klima servisi 

Büyükçekmece Klima Servis Haritası

Büyükçekmece klima servis Haritası

Oy Vermeyi Unutmayınız
Oy sayısı:6 Puan:4.5