Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Fatih Klima Servisi

Fatih Klima Servisi Klima tamiri, klima bakımı ve klima montaj hizmetlerini doğru ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Aksi takdirde büyük sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Bunun için klima servisimiz attığı adımlarla profesyonel bir şekilde sorununuzu çözüme ulaştıracaktır. Fatih servisi Arıza vermiş Tüm Klimalara  2 Yıl servis garantisi vermektedir.

Günümüzde start-stop klimalarının yerini inverter klimalar almıştır. Nedeni ise ilk çalışma esnasında şebekeden çekilen yüksek akımı ve trafolar üzerindeki büyük yükü bertaraf etmek için tasarlanmıştır.

inverter klima ile ilgili faydalı bilgiler…: Öncelikle klimayı kim keşif etmiş kim yapmış Günümüzde ap ayrı bir yeri olan klimayı icat eden kişi Willis Haviland carrier  26 Kasım 1876 Doğumlu ABD li bir kişidir.

Elektrik mühendisi bölümünü master (usta) olarak tamamlamış. Dünyanın ilk modern klimasını carrier icat etmiştir. 1942 yılında Bilim vede endüstriye yaptığı katkılar yüzünden Alfred NY üniversitesi tarafından ona Fahri doktora ödülü verilmiştir.

Fatih Klima Servisi

inverter klimanın özelliği nedir…? Alternatif akım ile (AC) çalışan günümüz klimaları ilk çalışma esnasında şebekeden çektiği yüksek akım ve bu yüksek akımın trafoya verdiği zarar için inverter kullanılmaktadır.

Kısaca inverterin ne olduğunu anlatmak gerekirse 220 ve 380 volt ac elektriği doğru akıma (DC) 12v-24v-48v-150v  (DC) akıma Aynı şekilde (DC) voltajıda 220v 380v (AC) alternatif akıma çeviren doğrultma elemanlarıdır.

Yazın şebekedeki yükü hafifletmede büyük önem arz etmektedir. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz inverter klima nedir başlıklı yazıyı okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fatihte klima Bakımı yaparken

Fatih klima servisi

Fatih klima servisi

Fatih Bölgesi Klima Servisi

inverter klimalar en çok nerede kullanılır…: Genellikle inverter klimalar iklimi sıcak ve kurak geçen ada bölgelerinde çokça kullanılmaktadır. Sebebi ise Yeterli alt yapı bulunmadığı içindir. Örnek olarak…: KKTC bu adaların başında yer almaktadır.

Özellikle yaz aylarında Sık sık elektrik trafolarında arıza meydana gelmektedir. Bu arızaların sebebi start-stop klimalarının trafolara vermiş olduğu zarardan dolayı artık inverter klimalar tercih edilmektedir.

Ayrıca inverter klimalar elektrik sarfiyatı bakımından çok tasarruf sağlamaktadır. Bu yüzden ekonomiye katkısı çok büyüktür. Elektrik faturasının çok düşük gelmesi gibi

Servis Hizmeti verdiğimiz Klima markaları

 1. Fatih Arçelik klima servisi 
 2. Fatih Vestel  klima servisi
 3. Fatih Demirdöküm klima servisi
 4. Fatih Baymak  klima servisi
 5. Fatih General  klima servisi
 6. Fatih LG  klima servisi
 7. Fatih Alarko klima servisi
 8. Fatih Fujitsu klima servisi
 9. Fatih Mitsubishi klima servisi
 10. Fatih Bosch  klima servisi
 11. Fatih Sharp klima servisi
 12. Fatih Sigma klima servisi
 13. Fatih Panasonic klima servisi
 14. Fatih Airfel klima servisi
 15. Fatih Beko klima servisi
 16. Fatih Carrier  klima servisi
 17. Fatih Midea klima servisi
 18. Fatih Alarko klima servisi

Art cool frame model klima soğutmuyor arıza giderme işlemi

Fatih klima servisi

Fatih klima servisi

Fatih Bölgesi klima servisi

Servis Hizmeti verdiğimiz bölgeler…: Aksaray klima servisi Akşemsettin Alemdar Ali Kuşçu Atikali Ayvansaray Balabanağa Balat Beyazit klima servisi Binbirdirek Cankurtaran Cerrahpaşa Cibali Demirtaş Dervişali Eminönü klima servisi

Sinan Hacı Kadın Haseki Hırka-İ Şerif Hobyar Hoca Gıyasettin Hoca Paşa İskenderpaşa Mahallesi Kalenderhane Mahallesi Karagümrük Mahallesi Katip Kasım Mahallesi Kemal Paşa Mahallesi Kocamustafapaşa Laleli klima servisi Mahallesi

Küçük Ayasofya Mahallesi Mercan Mahallesi Mesih Paşa Mevlanakapı Mimar Hayrettin Mimar Kemalettin Molla Gürani Mollafenari Mollahüsrev Muhsine Hatun Nişanca Rüstem Paşa Saraç İshak Seyyid Ömer Silivrikapı Sultan Ahmet

Sururi Süleymaniye Sümbül Efendi Şehremini Şehsuvar Bey Tahtakale klima servisi Taya Hatun Topkapı klima servisi Yavuz Sinan Yavuz Sultan Selim Yedikule Zeyrek Fatih Klima servis ağı Müşterilere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. 

Fatih klima tamircisi tam donanımlı servis aracından oluşmaktadır. Hemen hemen her marka ve model klima cihazını yerinden sökmeden olduğu yerde tamir bakım ve montajını yapmaktadır.

Fatih klima ustası sertifikalı deneyimli ustalardan oluşmaktadır. Klima ile ilgili her sorunu yerinde çözümleme kabiliyetine sahip bir ekiptir.

Fatih klima bakım servisi her yıl klima cihazını mutlaka bakım yaptırmanızı tavsiye eder. Ayrıca hastası olan kullanıcılar mutlaka klima bakımını ihmal etmemeleri gerekmektedir.

Çünkü klima bakteri üreten bir cihaz olduğu için bakım yapılmayan 4-5 yıllık bir cihaz evde yaşayan tüm bireylerin hastalanmasına sebebiyet verebilir.

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiyi Klima bakteri üretir’mi yazısını okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fatih klima montaj servisi dikkat edilmesi gereken bir işlem olduğu için mutlaka klimanızı usta klima servisine taktırınız.

Aksi taktirde Klima fiyatları 3 bin beş yüz tl den başlayıp 15 bin tl ye varan siplit tipi klima cihazınızı çöp durumuna getirebilir.

Bundan dolayı klima cihazınızı bir yerden söktürüp bir yere taktıracağınız vakit mutlaka bağlantı kablo ve boruların yenisi ile takılması şarttır.

Firmamız Zeytinburnu bölgesine’de servis hizmeti vermektedir. Konu ile ilgili bilgiyi Zeytinburnu klima servisi linkini okuyarak inceleyebilirsiniz.

Fatih Klima Servis Haritası

Etiketler : Fatih klima servis, Fatih klima ustası, Fatih klima montaj ustası, Fatih klima tamircisi, Fatih klima bakım servisi, Fatih klima montajı

5 Puan 1 Yorum

Bir yorum

Yorum yap veya soru sor

We’re sorry you’ve had a bad experience. Before you post your review, feel free to contact us, so we can help resolve your issue.

Post Review

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.