Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Keçiören Kombi servisi

Keçiören Kombi servisi Siz değerli Ankara Halkına kaliteli ve garantili Kombi servis hizmeti vermektedir. Bilindiği üzere internet’ten kombi servisi bulmak kolay fakat kaliteli ustayı bulmak çok zor bir hal almıştır.

Dolayısı ile güvenilir diplomalı iş yeri olan bir usta bulmak samanlıkta iğne aramak gibi bir duruma gelmiştir. Ama Ankara Halkı rahat olsun, biz sizler için bunu yaptık.

Her ilde en kaliteli ustaları bulduk. Sebebi ise 7-24 Acil servis olarak müşterilerimizden aldığımız Yoğun Talep üzerine Neden her ilde hizmet vermiyorsunuz..? sorusunu yanıtsız bırakmadık.

Bırakamazdık..! sizler için 81 ilde en iyi ustaları arayıp bulduk. Bu ustalar iş yeri olan vergi veren diplomalı ustalardır.

Firmamız Tüm illerde her türlü Klima, Kombi, Beyaz eşya, Pasta dolabı, Sütlük, Soğuk oda, Kısacası ısıtma ve soğutma alanında her marka ve model cihazlara hizmet vermektedir.

Keçiören Kombi servisi

Keçiören Kombi servisi

Keçiören Kombi servisi

Keçiören Kombi servisi

Keçiören Kombi servisi

Keçiören Kombi tamircisi Tam donanımlı servis aracından oluşmaktadır. Hemen hemen her marka ve model cihazların yedek malzemesini aracında bulunduran ekiplerimiz

Gittiği her adreste cihazı garantili olarak yerinde tamir ve bakımını yapmaktadır. Tamir ve bakımını yaptığı her cihaza 2 Yıl yedek malzeme garantisi vermektedir.

2 yıl içerisinde takılan yedek malzeme bozulması durumunda müşterilerimizden hiç bir ücret talep etmemekteyiz. Bu da işimizde ne kadar hassas vede ciddi olduğumuzu göstermektedir.

Şirketimiz; Kaliteli, güvenilir, hızlı, çözüm odaklı ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle 2000 yılında siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya başlamıştır.

Şirketimiz tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sektördeki faaliyet alanlarını, sektörün ve günümüz ihtiyaçlarına göre imkanlarını genişleterek,

Deneyimli ve uzman teknik kadromuz ile gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektöründe aranan, güvenilir bir Kuruluş haline gelmiştir.

Keçiören Kombi tamiri ve bakımı yaparken müşteri aklında bulunan tüm soru işaretlerini gidermektedir. Tüketicinin doğru bildiği yanlışları aydınlatıp cihaz ile ilgili çok değerli Bilgiler vermektedir.

Genelde başımıza gelen bir kaç olayı örnek olarak verecek olursak..; Kombi suyu bitmiş müşteri arızalı sanıp servis çağırıyor, 2. olarak gaz kesik veya yanlışlıkla

Küresel gaz vanası kapalı yine müşteri kombisinin arızalı olduğunu zan ediyor..! Böyle durumlarda müşteri Keçiören servis ustalarını arayıp bilgi almasını tavsiye ederiz.

Yada Kombi neden çalışmaz başlıklı yazıyı okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz. Keçiören Kombi servis gece saat kaç olursa olsun Nöbetçi Ekip bulundurmaktadır.

Maksat Kışın gece, kimse soğukta kalmasın. Ayriyeten pansiyon, otel, restoran, yurtlar sıcak suya veya ısınma ihtiyacı olan işletmelere kurtarıcı olma niteliği taşımaktadır.

Eğer işiniz çok acil ise VIP kombi servis hizmeti’de vermekteyiz. Saat 20:00 den sonra Çağrı merkezine ulaşıp Keçiören Acil kombi servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Keçiören Nöbetçi kombi servisi her daim hizmetinizdedir. Keçiören kombi servisi yedek parça, orjinal yedek malzeme kullanmaktadır.

Piyasada çok sayıda çin malı orjinal olmayan yedek malzeme bulunmaktadır. Piyasada 3 çeşit malzeme vardır. ilki orjinal ikincisi yan sanayi üçüncü ve en ucuz parça olan çakma parçalardır.

Müşteri her zaman internette en ucuz tamirciyi tercih etmektedir. Bu çok yanlış bir yaklaşımdır. Önemli olan ucuz olması değilde yaptığı işe garanti veren ustaları tercih etmektir.

Zaten kendine güveni olmayan yada taktığı parçaya güveni olmayan hiç bir usta değiştirdiği parçaya garanti vermez. Usta konusunda Dikkat edilmesi gereken

1. şık Evinize gelen ustanın diploması ve iş yeri var’mı.? 2. şık taktığı malzemeye kaç yıl garanti verdiği çok büyük önem arz etmektedir.

Vizyon ve Misyonumuz

 1. Müşteriye söz verdiğin saatte git
 2. Taktığın parçaya 2 Yıl garanti ver
 3. Çalıştığın yeri bulduğun gibi bırak
 4. Müşteriye cihaz konusunda faydalı bilgiler ver
 5. Müşterinin memnun olduğuna emin ol.

Şirketimizin değişmez prensipleri; Kaliteli, hızlı, güvenilir, temiz çalışma ve %100 müşteri memnuniyetidir. Bu ilkeler doğrultusunda ilerleyip, sektörünün en iyisi olmayı amaçlamaktadır.

Hedefimiz, önümüzdeki 10 yıl içerisinde Türkiye’de birçok ilimizde en kaliteli hizmeti vermektir. Bu doğrultuda firmamız emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Keçiören Kombi servisi

Hizmetlerimiz

 • Keçiören kombi tamiri
 • Keçiören kombi bakımı
 • Keçiören kombi petek yıkama (İlaçlı)
 • Keçiören kombi demontaj
 • Keçiören kombi montaj
 • Keçiören kombi satışı

Faydalı Bilgiler..; Keçiören kombi bakım ve kalorifer peteklerinin yıkanması konusunda siz değerli müşterilerimize çok faydalı bilgiler vermek istiyorum..!

Türk halkı olarak evimizde kullandığımız cihazlar arıza yapmadığı sürece tamirci çağırmayız. Bu gelenek görenek haline gelmiştir 🙂

Fakat tasarrufa büyük önem veriyorsak ve cihazlarımızın sağlıklı çalışmasını istiyorsak bir hassa kombi bakımı çok büyük önem arz etmektedir.

Konu ile ilgili bilgiyi Kombi bakımında neler yapılır başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz. Kalorifer peteklerinin en az 3 yılda bir ilaçla yıkanması gerekmektedir,

Bu konu ile ilgili yazımızı’da petekler ısınmıyor başlıkla yazıda okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz. Peteklerin kirli oluğunu anlayabilmek için üstünü eliniz ile kontrol ettiğinizde üstü sıcak altı soğuk ise peteklerin kirli olduğu anlaşılır.

Keçiören hizmet verdiğimiz kombi markaları

 1. Keçiören Ariston kombi servisi
 2. Keçiören Alarko kombi servisi
 3. Keçiören Arçelik kombi servisi
 4. Keçiören Airfel kombi servisi
 5. Keçiören Auer kombi servisi
 6. Keçiören As Royal kombi servisi
 7. Keçiören Baymak kombi servisi
 8. Keçiören Baykan kombi servisi
 9. Keçiören Beko kombi servisi
 10. Keçiören Blyss kombi servisi
 11. Keçiören Beretta kombi servisi
 12. Keçiören Bosch kombi servisi
 13. Keçiören Buderus kombi servisi
 14. Keçiören Chaffoteaux maury kombi servisi
 15. Keçiören Demirdöküm kombi servisi
 16. Keçiören Daylux kombi servisi
 17. Keçiören Daikin kombi servisi
 18. Keçiören Eca kombi servisi
 19. Keçiören Termodinamik kombi servisi
 20. Keçiören Thermex kombi servisi
 21. Keçiören Ferroli kombi servisi
 22. Keçiören immergas kombi servisi
 23. Keçiören Sanica kombi servisi
 24. Keçiören Protherm kombi servisi
 25. Keçiören Vaillant kombi servisi
 26. Keçiören Viessmann kombi servisi
 27. Keçiören Vestel kombi servisi
 28. Keçiören Termoteknik kombi servisi
 29. Keçiören Maktek kombi servisi
 30. Keçiören Warmhaus kombi servisi

Keçiören Kombi servis

Keçiören kombi servisi

Keçiören kombi servisi

Keçiören Bölgesi kombi servisi

 1. Keçiören Aktepe kombi servisi
 2. Keçiören Bağlum kombi servisi
 3. Keçiören Dutluk kombi servisi
 4. Keçiören Etlik kombi servisi
 5. Keçiören Hacıkadın kombi servisi
 6. Keçiören Gazino kombi servisi
 7. Keçiören Mecidiye kombi servisi
 8. Keçiören İncirli kombi servisi
 9. Keçiören Piyangotepe kombi servisi
 10. Keçiören Ufuktepe kombi servisi
 11. Keçiören Yükseltepe kombi servisi
Keçiören kombi servis Haritası

Keçiören Kombi servisi

Keçiören Kombi servisi Tüm mahallelere 2 Yıl garantili orjinal yedek parça takmaktadır.

19 Mayıs kombi servisi, 23 Nisan kombi servisi, Adnan Menderes kombi servisi, Aşağı Eğlence kombi servisi, Atapark kombi servisi,  Ayvalı kombi servisi, Bademlik kombi servisi, Bağlarbaşı kombi servisi,  Basınevleri kombi servisi, Çaldıran kombi servisi, Çalseki kombi servisi, Çiçekli kombi servisi, Emrah kombi servisi, Esertepe kombi servisi, Güçlükaya kombi servisi, Gümüşdere kombi servisi, Güzelyurt kombi servisi, Güzelyurt kombi servisi, Hasköy kombi servisi, Hisar kombi servisi, Kafkas kombi servisi, Kavacık Subay evleri kombi servisi, Kalaba kombi servisi, Kamilocak kombi servisi, Kanuni kombi servisi, Karargahtepe kombi servisi, Karakaya kombi servisi, Karşıyaka kombi servisi, Kösrelik kombi servisi, Köşk kombi servisi, Kuşcağız kombi servisi, Osmangazi kombi servisi, Ovacık kombi servisi, Pınarbaşı kombi servisi, Sancaktepe kombi servisi, Sarıbeyler kombi servisi, Şehit Kubilay kombi servisi, Şenlik kombi servisi, Şenyuva kombi servisi, Şefkat kombi servisi, Tepebaşı kombi servisi, Uyanış kombi servisi, Yakacık kombi servisi, Yayla kombi servisi, Yeşilöz kombi servisi, Yeşiltepe kombi servisi

5 Puan 1 Yorum

Bir yorum

Yorum yap veya soru sor

We’re sorry you’ve had a bad experience. Before you post your review, feel free to contact us, so we can help resolve your issue.

Post Review

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.