Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Ortaköy klima servisi

Ortaköy klima servisi Tüm klima tamir servis hizmetlerimiz (2) Yıl Garantilidir. Her türlü klima arızalarını uzman ekibimiz tarafından garantili bir şekilde tamirini, bakımını, montajını, yapmaktadır.

Tüm marka ve modellere servis hizmeti vermekteyiz. Klimanızın sağlıklı çalışabilmesi için yılda en az (2) defa bakımını yaptırmanız gerekmektedir.

Yaza girmeden ilkbahar mevsiminde vede Kışa girmeden sonbahar mevsimlerinde mutlaka yaptırmanız gerekmektedir.

Klimalarda bakteri ve alerjen oluşabilmektedir. Bakımın ne derece önemli olduğunu Klima bakteri üretirmi yazısında okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çünkü klimanızın sağlığı bakıma dayanmaktadır. Bakımlı bir klimanın ömrü çok uzun olur. Bakımı yapılmayan klima düzensiz çalışabileceği gibi elektrik sarfiyatı da artmaktadır.

Ayrıca soğutma performansını etkilemektedir. Gereken koşullarda çalışmayan klima zamanında termostat yapamadığından ötürü çalışma süresi uzamaktadır.

Ortaköy klima servis Tam donanımlı servis aracından oluşmaktadır. Tüm klima markasına ait yedek parçalarını aracında bulunduran ekiplerimiz klima arızası ne olursa olsun yerinden sökmeden olduğu yerde tamir vede bakımını yapmaktadır.

Firmamız özel talep üzerine VIP servis hizmeti‘de vermektedir. Yazın iş yeri bulunan müşterilerimize hızlı servis imkanı sağlamaktayız.

Oluşturduğumuz Özel Ekip ile Ortaköy Acil klima servis hizmeti veren firmamız bir ilke imza atmıştır. Bilindiği üzere yazın klimacılar çok yoğun olmaktadır.

Ya saatinde gelmemektedirler, Yada çok geç gelmektedirler yada Hiç gelmeyenler var..! Bundan dolayı 7-24 Acil servis firmasını kurduk.

Ortaköy klima ustası diplomalı sertifikalı ustalardır. Her yıl piyasaya yeni klima modelleri çıkmaktadır. Şuanda çıkan son teknoloji cihazlara inverter klima deniyor..!

Bu klimalar hakkında geniş kapsamlı Bilgi almak isterseniz İnverter klima nedir başlıklı makalemizi okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ortaköy bölgesi klima servisi

  Servis Hizmetlerimiz

 1. Ortaköy klima tamiri
 2. Ortaköy klima bakımı
 3. Ortaköy klima montajı
 4. Ortaköy klima de montajı

Ortaköy Klima Tamircisi Klimaya gaz verirken

Ortaköy klima servisi

Ortaköy klima servisi

    Klimanızın markası nedir..?

 1. Ortaköy Arçelik klima servisi 
 2. Ortaköy Vestel klima servisi 
 3. Ortaköy Demirdöküm klima servisi 
 4. Ortaköy Baymak klima servisi 
 5. Ortaköy General klima servisi 
 6. Ortaköy LG klima servisi 
 7. Ortaköy Alarko klima servisi 
 8. Ortaköy Fujitsu klima servisi 
 9. Ortaköy Mitsubishi klima servisi 
 10. Ortaköy Bosch klima servisi 
 11. Ortaköy Sharp klima servisi 
 12. Ortaköy Sigma klima servisi 
 13. Ortaköy Panasonic klima servisi 
 14. Ortaköy Airfel klima servisi 
 15. Ortaköy Beko klima servisi 
 16. Ortaköy Carrier klima servisi 
 17. Ortaköy Midea klima servisi 
 18. Ortaköy Alarko klima servisi 

Ortaköy Klima servisi Faydalı Bilgiler

Ortaköy klima servisi Bilindiği üzere Deniz kıyılarında ikamet eden oturan değerli müşterilerimiz Boğaz Kıyı kesimleri çok nemli ve tuzlu olduğundan ötürü

Klimalar tuzlu deniz suyundan bir hayli etkilenmekte vede çabucak pas tutmaktadır. Ayrıca dış ünitenin bağlantı vidalar ( Ayak ) Vidaları paslanarak sökülmesi çok zor olmaktadır.

Klima drenaj hortumu olsun bakır borular olsun deforme olmaktadır. Bundan dolayı Klima bakımını her yıl ihmal etmemek gerekmektedir.

Ayrıca mümkün mertebe klimanızı Batıya bakan Dış cephe duvarına monte ettiriniz. Doğu cephesine takılan klima temmuz sıcaklarında performansı düşebilmektedir. 

Bu gibi hususlara dikkat edilmesi Klimanızın ömrünü uzatarak verimli çalışmasına olanak sağlayacaktır.

Ortaköy Klima bakım servisi

Ortaköy klima servisi

Ortaköy klima servisi

Klimanızın sağlıklı bir şekilde her yıl çalışabilmesi için gereken kontrollerin mutlaka yapılması gerekmektedir. Klima bakımı kontrollerinde yapılabilecek işlemler şunlardır.

Ortaköy klima servisi

a) Gaz kontrolü: FR 22, 410, 407, gazı eksikse mutlaka gaz jarzı yapılması gerekmektedir.

b) İç ünite Peteği: (evaparatör) Kontrolü tıkalı olması halinde soğutma performansı 50 % etkilenmektedir.

c) Dış ünite Peteği: (kondansergenelde dış ortamda kaldığı için yaz kış hava şartları toz, yağmur, çatıdan akan çamur, kuşların yuva yapması gibi durumlara maruz kaldığı için Bu peteğinde tıkalı olması halinde ısıtmada vede soğutmada ciddi performans kayıpları meydana gelmektedir.

d) İç ünitenin su akıtması: Genelde klima iç üniteden su akıtmasının sebebi drenaj hortumunun tıkalı olmasından kaynaklanmaktadır.

Bu tıkanıklık genelde klimanın bakımının zamanında yapılmadığından meydana gelebilmektedir. Klima bakımının önemi bu denli büyük vede önemlidir. Onun için klimanızın bakımını her yıl mutlaka yaptırınız.

2) Ortaköy klima tamiri 

Klima tamiri titizlik gerektiren bir işlem olduğu için bünyemizde barındırdığımız uzman teknik servis ekibimiz istanbul avrupa yakasında bulunan tüm semtlere mobil servis olarak hizmet vermektedir.

Klima servisi çağırmadan önce klimanızın arızalı olduğuna emin olmanız gerekmektedir. Sık karşılaştığımız kullanıcı hatalarından bir kaçını sıralamak gerekirse

a) Kumanda ayarı: Yaz modunda isek mode tuşuna basınız çıkan sembolde kar sembolü veya cool yazısına ayarlamanız gerekmektedir. Derece ayarını 20 derece genelde iyidir. Ayarlamanız gerekmektedir.

b) Kış modu: Mode tuşuna basınız çıkan sembolde güneş sembolü veya heat yazısına ayarlamanız gerekmektedir. Derece ayarınıda 30 derece ayarlamanız gerekmektedir. Oda yeteri kadar ısındıktan sonra derece ayarını biraz düşürebilirsiniz.

c)Şartel: (sigorta) Kapalı olabilir..! yanlışlıkla çocuk varsa çocuklar veya temizlikçi evi temizlerken bilinçli veya bilinçsiz kapatılabiliyor. Bu durumda servis çağırmadan önce sigortanızı’da kontrol etmeniz gerekmektedir.

Ortaköy klima servis Haritası

Bir diğer yazımız olan Beşiktaş klima servisi yazısını incelemek isterseniz linke tıklayıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

5 Puan 1 Yorum

Bir yorum

Yorum yap veya soru sor

We’re sorry you’ve had a bad experience. Before you post your review, feel free to contact us, so we can help resolve your issue.

Post Review

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.