Evime yada İş Yerine En Yakın Servis Gelsin "7-24 Acil servis"

Vrv Vrf Klima Servisi

Vrv Vrf Klima Servisi 2 yıl servis garantisi ile öne çıkmaktadır. Paket tip olarak ta adlandırılan bu cihazlar üstün teknoloji ve her türlü hava şartlarında çalışması için tasarlanmıştır.

Dış hava sıcaklığının ısısı ne olursa olsun  soğutma performanslarında her hangi bir enerji kaybı olmaz. Nedeni ise defrost özelliği taşımasıdır.

Yani dış ünitede meydana gelebilecek don, karlanma, buzlanma, zorlu hava koşullarının oluşması esnasında buz eritme denilen defrost işlemi devreye girer.

Bu işlemden sonra sistem otomatik olarak kaldığı yerden ısıtmaya devam eder istenilen dereceyi bulana kadar. Maliyeti chiller klimaya göre daha düşüktür.

Borular vasıtası ile odalara dağıtılan iç ünite sayesinde her biri ayrı olarak çalışabilme özelliğine sahiptir. Yani bir odada soğuk hava devrede iken bir diğer oda ısıtma için devreye alınabilir. Bir birinden bağımsız münferit olarak çalışabilmektedirler.

Bizler  Vrv Vrf Klima Servisi olarak sistemde oluşabilecek tüm arızalara müdahale etmekteyiz. Uzman Acil servis kadrosundan oluşan ekiplerimiz ile 7-24 bizleri telefonda arayabilir sorunlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise her yıl mutlaka periyodik bakımları yapılmalıdır. Bu sistemler Emiş gücü yüksek olan fan vasıtası ile etrafta ne kadar çok poşet toz pislik varsa

kondenser’e yapışarak cihazın performansı düşmektedir. Şirketimiz her marka soğutma sistemlerine müdahale etmektedir. 2 Yıl servis garantisi ile tamirini vede bakımını yaptığımız bu cihazlar güvencemiz altındadır.

Servis hizmeti verdiğimiz vrf vrv klima markaları şunlardır…: Mitsubishi vrv vrf klima, Daikin vrv vrf klima, Midea vrv vrf klima, Fujitsu vrv vrf klima markalarına teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Vrv,Vrf Klima servisi

Vrv,Vrf Klima servisi

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.